Te renoveren open bebouwing op ruim perceel van 1.300 m² met tal van mogelijkheden
GistelMolenstraat 9Over deze eigendom
Op zoek naar een woning die u volledig naar eigen smaak kan renoveren? Deze open bebouwing, gelegen op een mooi perceel van maar liefst 1.300 m², biedt een uitstekende basis voor wie ruimte, groen en potentieel weet te waarderen.
De woning beschikt over een bewoonbare oppervlakte van ca. 170 m² en beschikt over een aangename tuin waar rust en privacy centraal staan. Dankzij de open structuur en de vele bijgebouwen zijn er tal van mogelijkheden voor hobbyisten, zelfstandigen of gezinnen die extra ruimte wensen. Binnenin treffen we op het gelijkvloers een inkomhal, een lichtrijke leefruimte, een bureau of extra slaapkamer, een keuken met aansluitende ruimtes, een badkamer met wasberging, een apart toilet en een technische ruimte. Daarnaast zijn er een veranda, een polyvalente ruimte en een ruime garage die hoog genoeg is voor een bestelwagen. Op de eerste verdieping bevinden zich drie slaapkamers en een tweede badkamer. De zolder biedt bijkomende stockageruimte.
Bent u op zoek naar een renovatieproject met karakter en ruimte? Neem dan snel contact op voor meer informatie of het inplannen van uw bezoek.
KIJKDAG op 18 april van 14u tot 16u – enkel op afspraak.
Neem voorsprong met een vrijblijvende en gratis schatting van uw eigendom via:
http://www.residentievastgoed.be/gratisonlineschatten
EPC: 484 kWh/m² - UC:3836805 ~ Vg, Wg, Gvkr, Gvv, Gmo ~ Ref. MI24742
Jouw adviseurs
Steven Stael
Jordy Lievens
Algemene info
| Adres: | Molenstraat 9 Gistel |
| Referentie: | MI24742 |
| Vraagprijs: | € 269.000 |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Open huis: | 18/04/2026 van 14:00 tot 16:00 |
| Ligging: | Landelijk, Gemeente |
| Perceeloppervlakte: | 1.300 m² |
| Perceelbreedte: | 13 m |
| Perceeldiepte: | 78 m |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1930 |
| Gevelbreedte: | 10 m |
| Algemene staat: | Te renoveren |
Indeling
| Slaapkamers: | 4 |
| Badkamers: | 2 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | 43 m² |
| Keuken: | 14 m², Gesloten keuken |
| Kelder: | 7 m² |
| Tuin: | 1.000 m² |
| Tuin breedte: | 13 m |
| Tuin diepte: | 60 m |
| Tuin oriëntatie: | Oost |
| Garage: | 1 |
| Garage Oppervlakte: | 27 m² |
| Parking: | 2 |
Comfort
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op 4000 m tot 5000 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op 4000 m tot 5000 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | PVC |
| Beglazing: | Dubbel |
| Verwarming: | CV-ketel, Condensatieketel, Aardgas |
| Verwarmd water: | Condensatieketel, Gas |
| Isolatie: | Geen isolatie |
| Rolluiken: | Ja |
Wettelijke gegevens
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 411 |
| Kadastrale Oppervlakte: | 1.300 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 20260331-0003836805-RES-1 |
| EPC Index: | 484,00KWh/m²/jaarE |
| Deze eigendom kan onderhevig zijn aan de renovatieverplichting die door de Vlaamse overheid wordt opgelegd voor residentiële gebouwen. Consulteer voor meer informatie de website van het Vlaams Energie- en Klimaatagentschap via https://www.vlaanderen.be/een-woning-kopen/renovatieverplichting-voor-residentiele-gebouwen | |
| EPC Opmaakdatum: | 31/03/2026 |
| EPC Geldig tot: | 31/03/2036 |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |