Over deze eigendom
Deze ruime woning is rustig gelegen in de Hoogwegel, nabij het centrum van Oudenburg, op een perceel van 353 m². De woning biedt veel ruimte en potentieel voor gezinnen of handige kopers.
Op het gelijkvloers bevinden zich een inkomhal met traplift, een gezellige leefruimte met eetplaats, een vernieuwde keuken (2020), badkamer, veranda, meerdere bergingen en een garage met elektrische sectionale poort.
De zonnige tuin is zuidoost gericht en beschikt over een terras, gazon en wandelpad.
Op de eerste verdieping zijn er drie slaapkamers en een extra berging/bureau. De tweede verdieping omvat een vierde slaapkamer en extra zolderruimte.
Doorheen de jaren werden reeds verschillende renovaties uitgevoerd, waaronder centrale verwarming op aardgas (2011), dakisolatie met rotswol, een nieuwe boiler (2023) en vernieuwd dubbel glas in de living en veranda (2025).
Verder beschikt de woning over pvc-ramen, deels dubbele beglazing, kelder en diverse bergruimtes.
Een ideale woning voor wie op zoek is naar ruimte, een rustige ligging en de mogelijkheid om verder te moderniseren naar eigen smaak.
Jouw adviseurs
Jordy Maesen
Tim Colpaert
Algemene info
| Adres: | Hoogwegel 35 Oudenburg |
| Referentie: | OU28032 |
| Vraagprijs: | € 270.000 |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Ligging: | In centrum, In woonwijk, Residentieel |
| Perceeloppervlakte: | 353 m² |
| Perceelbreedte: | 8,2 m |
| Perceeldiepte: | 44 m |
| Bebouwde opp.: | 132 m² |
| Bewoonbare opp.: | 186 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1949 |
| Renovatiejaar: | 2020 |
| Gevelbreedte: | 8,2 m |
| Bouwlagen: | 3 |
| Algemene staat: | Normaal |
Indeling
| Slaapkamers: | 4 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 2 |
| Woonkamer: | 26 m² |
| Keuken: | 10 m², Gesloten keuken, Ingericht met toestellen |
| Kelder: | 8 m² |
| Tuin: | 216 m² |
| Tuin breedte: | 8 m |
| Tuin diepte: | 26,7 m |
| Tuin oriëntatie: | Zuid-Oost |
| Tuin kwaliteit: | Aan te leggen |
| Garage: | 1 |
| Garage Oppervlakte: | 15 m² |
| Garage Types: | Aangebouwd steen, Elektrische poort |
| Garage uitrusting: | Elektrische voorzieningen |
Comfort
| Snelweg: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Busknooppunt: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Kinderopvang: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | PVC, Hout |
| Dak: | Zadeldak |
| Gevel: | Baksteen |
| Beglazing: | Enkel, Dubbel, Hoogrendementsglas |
| Verwarming: | CV-ketel, Gaskachels, Aardgas |
| Verwarmd water: | Combiketel |
| Isolatie: | Dakisolatie |
Wettelijke gegevens
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 438 |
| Kadastrale Oppervlakte: | 353 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 20260504-0003686244-RES-2 |
| EPC Index: | 396,00KWh/m²/jaarD |
| EPC Opmaakdatum: | 4/05/2026 |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Maatregelenregister: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied met landelijk karakter |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | A |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | A |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |