Over deze eigendom
Deze ruime woning op een perceel van 302 m² combineert een uitstekende ligging met tal van mogelijkheden. Gelegen in een rustige doodlopende straat en toch bijzonder vlot bereikbaar, geniet u hier van de ideale mix tussen comfort en bereikbaarheid. Winkels, scholen, openbaar vervoer en belangrijke invalswegen bevinden zich op korte afstand. Dankzij de stevige constructieve basis vormt deze eigendom de perfecte kans voor wie op zoek is naar een woning met renovatiepotentieel en toekomstwaarde. Bij het binnenkomen wordt u verwelkomd in de inkomhal die toegang biedt tot de lichtrijke leefruimte. Aansluitend bevinden zich de keuken en de veranda, vanwaar u een aangenaam zicht heeft op de zonnige, zuidgerichte tuin. Verder beschikt het gelijkvloers over een praktische berging/wasplaats met apart toilet en rechtstreekse toegang tot de garage met extra zolderruimte erboven. Op de eerste verdieping bevinden zich de nachthal, drie volwaardige slaapkamers en een badkamer. Via het zolderluik bereikt u de ruime zolderverdieping, die tal van mogelijkheden biedt voor extra bergruimte of het creëren van bijkomende kamers.
Een woning met een sterke basis, veel ruimte en een uitstekende ligging — ideaal voor wie zijn eigen woonproject wil realiseren! De vermelde prijs is een richtprijs. Elk bod gelijk of hoger dan de vermelde richtprijs wordt overgemaakt aan de eigenaar die zich het recht voorbehoudt om dit al dan niet te aanvaarden. EPC: 589 kWh(m2jaar) (Gvg, Wg, Gmo, Gvkr, Gvv) Ref. BR00081
Jouw adviseurs
Tessa Huygebaert
Sebastiaan Buzeijn
Algemene info
| Adres: | Rennersweg 12 Brugge |
| Referentie: | BR00081 |
| Vraagprijs: | € 295.000 |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Perceeloppervlakte: | 302 m² |
| Perceelbreedte: | 9 m |
| Bewoonbare opp.: | 171 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1959 |
| Gevelbreedte: | 9 m |
| Bouwlagen: | 2 |
Indeling
| Slaapkamers: | 3 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 2 |
| Woonkamer: | 32 m² |
| Keuken: | 6 m² |
| Kelder: | 4 m² |
| Tuin: | Ja |
| Tuin oriëntatie: | Zuid |
| Tuin kwaliteit: | Aan te leggen |
| Garage: | 1 |
| Garage Oppervlakte: | 22 m² |
| Garage Types: | Aangebouwd steen |
Comfort
| Snelweg: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Treinstation: | Ja - op 3000 m tot 4000 m |
| Treinhalte: | Ja - op 3000 m tot 4000 m |
| Bushalte: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Winkel: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| School: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Kinderopvang: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Bank: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Raamwerk: | PVC, Hout |
| Gevel: | Baksteen |
| Beglazing: | Gedeeltelijk dubbel |
| Verwarming: | Gaskachels |
| Rolluiken: | Ja - Manueel |
| Rookdetector: | Ja |
Wettelijke gegevens
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 594 |
| Kadastrale benaming: | HUIS |
| Kadastrale Nummers: | 31005 0201L21P0000 |
| Kadastrale Oppervlakte: | 302 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 20251020-0003713117-RES-1 |
| EPC Index: | F |
| Deze eigendom kan onderhevig zijn aan de renovatieverplichting die door de Vlaamse overheid wordt opgelegd voor residentiële gebouwen. Consulteer voor meer informatie de website van het Vlaams Energie- en Klimaatagentschap via https://www.vlaanderen.be/een-woning-kopen/renovatieverplichting-voor-residentiele-gebouwen | |
| Totaal verbruik: | 589,00KWh/jaar |
| EPC Opmaakdatum: | 20/10/2025 |
| EPC Geldig tot: | 20/10/2035 |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Neen |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | A |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | A |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |