Over deze eigendom
Welkom in deze charmante halfopen bebouwing in Erembodegem. Gelegen in een doodlopende straat, waar u volledig tot rust kunt komen.
Bij het binnenkomen wordt u verwelkomd in de inkomhal met plaats voor vestiaire. De leefruimte is lichtrijk dankzij de grote raampartijen en loopt naadloos over in de eetplaats. Aansluitend bevindt zich de volledig uitgeruste keuken, die praktisch is ingericht. Op het gelijkvloers vinden we verder nog een badkamer, voorzien van een ligbad/douche, lavabo met meubel en toilet.
Op de eerste verdieping bevinden zich drie volwaardige slaapkamers. De zolder is bereikbaar via een valtrap en kan, mits het plaatsen van een vaste trap, perfect ingericht worden als vierde slaapkamer.
Voor de woning zijn er drie standplaatsen, de tuin is toegankelijk via een praktische zijpoort en is volledig omheind, waardoor u in alle privacy kunt genieten. Deze aangename buitenruimte vormt een echte oase van rust, ideaal om te ontspannen of gezellige momenten door te brengen met familie en vrienden.
Daarnaast beschikt de tuin over twee praktische bergingen, ideaal voor het opbergen van tuinmateriaal, fietsen of extra opslag. Extra bergruimte is eveneens voorzien in de kelder.
De vermelde prijs is een richtprijs; elk bod, zowel hoger als lager, wordt voorgelegd aan de eigenaar, die zich het recht voorbehoudt dit te aanvaarden of te weigeren.
Neem voorsprong met een vrijblijvende en gratis schatting van uw eigendom via:
www.residentievastgoed.be/gratisonlineschatten
Jouw adviseurs
Jonas Vergracht
Albina Qosa
Algemene info
| Adres: | Meerlaanstraat 9 Erembodegem |
| Referentie: | TO24745 |
| Vraagprijs: | € 359.000 |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | In overleg |
| Open huis: | 11/04/2026 van 14:00 tot 16:00 |
| Ligging: | In woonwijk |
| Perceeloppervlakte: | 308 m² |
| Perceelbreedte: | 12,06 m |
| Perceeldiepte: | 37,77 m |
| Bebouwde opp.: | 97 m² |
| Bewoonbare opp.: | 99 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1957 |
| Inhoud: | 554 m³ |
| Gevelbreedte: | 6,14 m |
| Bouwlagen: | 2 |
| Algemene staat: | Instapklaar |
Indeling
| Slaapkamers: | 3 (6.17 m², 13.09 m², 15.74 m²) |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | 30 m², Doorzonkamer |
| Keuken: | 14 m², Gesloten keuken, Ingericht met toestellen |
| Berging: | 9 m² |
| Kelder: | 13 m² |
| Terras: | 37 m² |
| Tuin: | 107,86 m² |
| Tuin breedte: | 5,97 m |
| Tuin diepte: | 32,34 m |
| Tuin oriëntatie: | Zuid-West |
| Tuin kwaliteit: | Fraai aangelegd |
| Parking: | 2 |
| Parking Types: | Privé |
Comfort
| Comfort: | Tuin |
| Snelweg: | Ja - op 4000 m tot 5000 m |
| Treinstation: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Treinhalte: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Bushalte: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Kinderopvang: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Bank: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Ontspanning: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | PVC |
| Dak: | Zadeldak |
| Dakbedekking: | Dakpannen |
| Gevel: | Baksteen |
| Fundering: | Kelder |
| Beglazing: | Dubbel |
| Verwarming: | Condensatieketel, Stookolie |
| Verwarmd water: | Elektrische boiler |
| Isolatie: | Dakisolatie |
| Internet: | Ja |
| Rolluiken: | Ja |
| Kabel: | Ja |
| Zonnepanelen: | Ja |
Wettelijke gegevens
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 580 |
| Kadastrale benaming: | 41014 Aalst 11 AFD/Erembodegem 1 AFD |
| Kadastrale Nummers: | 1533/00m p0000 |
| Kadastrale Oppervlakte: | 308 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 20251201-0003746894-RES-1 |
| EPC Index: | 320,00KWh/m²/jaarD |
| EPC Opmaakdatum: | 1/02/2025 |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | A |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | A |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |