KIJKDAG ZATERDAG 23/05 VAN 14U TOT 16U! (graag vooraf inschrijven)
DiksmuideTervaetestraat 10Over deze eigendom
KIJKDAG ZATERDAG 23/05 VAN 14U TOT 16U! (graag vooraf inschrijven)
In het gezellige Keiem bevindt zich deze volledig gerenoveerde woning op een aangenaam perceel. De woning werd in 2023 volledig vernieuwd en combineert hedendaags wooncomfort met een energiezuinige afwerking. Dankzij het uitstekende EPC geniet u hier van een uiterst energie-efficiënte woning. Bij het betreden van merkt u meteen de verzorgde afwerking en aangename lichtinval op. De woning heeft drie volwaardige slaapkamers, een stijlvolle badkamer met bad en douche en twee toiletten, wat zorgt voor extra comfort voor het hele gezin.
Achteraan bevindt zich een gezellige tuin met terras waar het heerlijk vertoeven is in alle rust en privacy. Deze buitenruimte vormt de ideale plek om te ontspannen of te genieten van zonnige dagen met familie en vrienden. Bent u op zoek naar een instapklare, energiezuinige woning in een rustige, doch centrale omgeving? Dan is deze eigendom in Keiem zeker een bezoek waard.
Neem voorsprong met een vrijblijvende en gratis schatting van uw eigendom via:
http://www.residentievastgoed.be/gratisonlineschatten
EPC: A label (Ref: DI00066)
Jouw adviseurs
Dries Six
Arthur Dupon
Algemene info
| Adres: | Tervaetestraat 10 Diksmuide |
| Referentie: | DI00066 |
| Vraagprijs: | € 329.000 |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Open huis: | 23/05/2026 van 14:00 tot 16:00 |
| Perceeloppervlakte: | 243 m² |
| Perceelbreedte: | 7,5 m |
| Perceeldiepte: | 36,75 m |
| Bebouwde opp.: | 69 m² |
| Bewoonbare opp.: | 150 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1930 |
| Renovatiejaar: | 2023 |
| Inhoud: | 488 m³ |
| Gevelbreedte: | 7,5 m |
| Bouwlagen: | 2 |
Indeling
| Slaapkamers: | 3 (14 m², 13 m², 12 m²) |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 2 |
| Woonkamer: | 46 m² |
| Keuken: | Ja, Open keuken, Ingericht met toestellen |
| Berging: | 1 m² |
| Zolder: | 24 m² |
| Wasplaats: | 3 m² |
| Tuin: | Ja |
| Tuin kwaliteit: | Verzorgd |
Comfort
| Raamwerk: | PVC |
| Dak: | Zadeldak |
| Dakbedekking: | Dakpannen |
| Gevel: | Plakwerk |
| Fundering: | In volle grond |
| Beglazing: | Hoogrendementsglas |
| Verwarming: | Condensatieketel |
| Verwarmd water: | Condensatieketel |
| Isolatie: | Dakisolatie, Muurisolatie |
| Zonnepanelen: | Ja - 5 |
Wettelijke gegevens
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 458 |
| Kadastrale benaming: | DIKSMUIDE / AFD 5 / SECTIE B |
| Kadastrale Nummers: | 580 S P0000 |
| Kadastrale Oppervlakte: | 243 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 20240216-0003138270-RES-1 |
| EPC Index: | 45,00KWh/m²/jaarA |
| EPC Opmaakdatum: | 16/02/2024 |
| EPC Geldig tot: | 16/02/2034 |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Neen |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | B |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | B |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |