verkocht
Landelijk gelegen woning met mogelijkheden!
Woning
Helaas, dit eigendom is verkocht
Indien u interesse heeft in een gelijkaardig pand, schrijf u dan in op onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van ons recentste aanbod.
Schrijf u inOver deze eigendom
LANDELIJK gelegen WONING met veel mogelijkheden! Gelegen in een pittoresk dorpje van Zuienkerke. Slechts 3km van zee! Indeling: living, ruime woonkeuken, slaapkamer/bureau, wasberging, badkamer (ligbad, lavabo,wc), zuidgerichte tuin (momenteel verhard) met tuinberging, wc. Op het verdiep: 2 slaapkamers. Mogelijkheid tot extra bouwlaag! Slechts 4 km van De Haan en ca 10km van Brugge (nabij A11). Vrije parking tegenover de woning op het dorpsplein. EPC: 739 kWh/m²-UC: 2091684 .(Wg, Gdv, Gvkr, Gvv) - (Ref.8274).
Algemene info
| Adres: | Doelhofstraat 29 Zuienkerke |
| Referentie: | 8274 |
| Vraagprijs: | Verkocht |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | In overleg |
| Ligging: | Landelijk, Kust |
| Perceeloppervlakte: | 142 m² |
| Perceelbreedte: | 7 m |
| Perceeldiepte: | 25 m |
| Bebouwde opp.: | 112 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Gevelbreedte: | 5 m |
| Bouwlagen: | 1 |
| Algemene staat: | Te renoveren |
Indeling
| Slaapkamers: | 2 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 2 |
| Woonkamer: | 30 m² |
| Keuken: | 36 m², Woonkeuken |
| Tuin: | 40 m² |
| Tuin breedte: | 5 m |
| Tuin diepte: | 8 m |
| Tuin oriëntatie: | Zuid |
| Parking Types: | Gratis |
Comfort
| Kindvriendelijk: | Ja |
| Snelweg: | Ja |
| Bushalte: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Tramhalte: | Ja - op 3000 m tot 4000 m |
| Winkel: | Ja |
| School: | Ja |
| Kinderopvang: | Ja |
| Bank: | Ja |
| Ontspanning: | Ja |
| Restaurant: | Ja |
| Raamwerk: | Hout |
| Fundering: | In volle grond |
| Beglazing: | Dubbel |
| Verwarming: | Gaskachels, Individueel, Aardgas |
739 Kwh/m²
F
E
D
C
B
A
A+
Wettelijke gegevens
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 252 |
| Kadastrale Oppervlakte: | 142 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 20180918-0002091684-1 |
| Deze eigendom kan onderhevig zijn aan de renovatieverplichting die door de Vlaamse overheid wordt opgelegd voor residentiële gebouwen. Consulteer voor meer informatie de website van het Vlaams Energie- en Klimaatagentschap via https://www.vlaanderen.be/een-woning-kopen/renovatieverplichting-voor-residentiele-gebouwen | |
| EPC Opmaakdatum: | 18/09/2018 |
| EPC Geldig tot: | 18/09/2028 |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woonuitbreidingsgebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |