Instapklare woning met 4 slaapkamers, zongerichte tuin en oprit in hartje Veurne
Helaas, dit eigendom is verkocht
Indien u interesse heeft in een gelijkaardig pand, schrijf u dan in op onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van ons recentste aanbod.
Schrijf u inOver deze eigendom
Instapklare woning met 4 slaapkamers, zongerichte tuin en oprit in hartje Veurne – Energielabel B
Welkom in deze perfect onderhouden en instapklare woning, gelegen in een rustige buurt in het centrum van Veurne. Deze eigentijdse gezinswoning combineert energiezuinig comfort (energielabel B) met een uitstekende ligging op wandelafstand van winkels, scholen, horeca en openbaar vervoer. De woning beschikt over een nieuwe, volledig uitgeruste keuken, een ruime leefruimte met veel natuurlijk licht en een zongerichte tuin waar het heerlijk vertoeven is. Met vier volwaardige slaapkamers biedt deze woning alle ruimte voor een gezin of thuiswerkers. De goedgekeurde elektriciteit garandeert extra gemoedsrust. Voor wie op zoek is naar extra functionaliteit, is er vooraan de woning een bergruimte die ook perfect kan dienen als polyvalente ruimte. Verder beschikt de woning over een oprit met plaats voor twee wagens, een praktische indeling, en een propere afwerking die u toelaat om meteen te verhuizen – instapklaar dus! De vermelde prijs is een richtprijs. Elk bod, hoger of lager dan deze prijs wordt voorgelegd aan de eigenaar, die zich het recht voorbehoudt om dit te aanvaarden of te weigeren.
Algemene info
| Adres: | Voetbalstraat 21/15 Veurne |
| Referentie: | NI26531 |
| Vraagprijs: | Verkocht |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Ligging: | In centrum, Stad centrum, Residentieel |
| Perceeloppervlakte: | 154 m² |
| Perceelbreedte: | 6 m |
| Perceeldiepte: | 25 m |
| Bebouwde opp.: | 80 m² |
| Bewoonbare opp.: | 153 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 2006 |
| Renovatiejaar: | 2022 |
| Gevelbreedte: | 6 m |
| Bouwlagen: | 3 |
| Algemene staat: | Instapklaar |
Indeling
| Slaapkamers: | 4 (18 m², 7 m², 10 m², 18 m²) |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 2 |
| Woonkamer: | 30 m², Woonkamer |
| Keuken: | 14 m², Open keuken, Ingericht met toestellen |
| Zolder: | 8 m² |
| Wasplaats: | 2 m² |
| Tuin: | 56 m² |
| Tuin oriëntatie: | Zuid-West |
| Parking: | 2 |
| Parking Types: | Privé |
Comfort
| Comfort: | Digitale tv |
| Snelweg: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Treinstation: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| School: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Kinderopvang: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Bank: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Ontspanning: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Restaurant: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Raamwerk: | Draai-/kiepramen, PVC |
| Dak: | Zadeldak |
| Dakbedekking: | Dakpannen |
| Gevel: | Baksteen |
| Beglazing: | Dubbel, Hoogrendementsglas |
| Elektriciteit: | Conform |
| Verwarming: | Condensatieketel, Aardgas |
| Verwarmd water: | Condensatieketel, Gas |
| Isolatie: | Dakisolatie, Muurisolatie, Vloerisolatie, Volledig geïsoleerd |
| Rolluiken: | Ja - elektrische |
Wettelijke gegevens
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 772 |
| Kadastrale benaming: | VEURNE / AFD 1 / SECTIE C |
| Kadastrale Nummers: | 3 E2 P0001 |
| Kadastrale Oppervlakte: | 154 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 20250728-0003653379-RES-1 |
| EPC Index: | 145,00KWh/m²/jaarB |
| EPC Opmaakdatum: | 28/07/2025 |
| EPC Geldig tot: | 28/07/2035 |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Ja |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | B |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | B |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |