Opbrengsteigendom bestaande uit 3 appartementen op 159m² te centrum Veurne.
Helaas, dit eigendom is verkocht
Indien u interesse heeft in een gelijkaardig pand, schrijf u dan in op onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van ons recentste aanbod.
Schrijf u inOver deze eigendom
Appartementsgebouw gelegen op 159m² in het centrum van Veurne op wandelafstand van de markt. Het gebouw bestaat uit 3 appartementen, een dubbele garage, 3 bergingen, een wasplaats en een buitenruimte.
Indeling van de appartementen:
- 2 Appartementen met twee slaapkamers (eerste en tweede verdieping, elk 89 m²): inkomhal, lichtrijke leefruimte, keuken met praktische berging, badkamer, twee comfortabele slaapkamers en een overdekt terras.
- Dakappartement (69 m²): biedt dezelfde slimme indeling, met één ruime slaapkamer.
Elke wooneenheid is uitgerust met een vernieuwde condensatieketel en zijn elk toegankelijk via lift als trap. Daarnaast beschikt het gebouw op het gelijkvloers over een dubbele garage met drie privatieve bergingen, gemeenschappelijke wasplaats en een buitenruimte.
Extra troeven: lift werd recentelijk gerenoveerd, geen syndicus, bruto rendement van 5.5%. Wenst u meer informatie? Aarzel niet om ons te contacteren.
EPC appartement 1: B-label, 131 kWh / (m²jaar)
EPC appartement 2: B-label, 131 kWh / (m²jaar)
EPC appartement 3: C-label, 288 kWh / (m²jaar)
Algemene info
| Adres: | Kaatsspelplaats 5 Veurne |
| Referentie: | NI25927 |
| Vraagprijs: | Verkocht |
| Type: | Gebouw |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Ligging: | In centrum, Stad, Stad centrum, Residentieel |
| Perceeloppervlakte: | 159 m² |
| Perceelbreedte: | 7 m |
| Perceeldiepte: | 20 m |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1978 |
| Gevelbreedte: | 7 m |
| Bouwlagen: | 4 |
| Algemene staat: | Instapklaar |
Indeling
| Slaapkamers: | 5 (1150 m², 8 m², 1150 m², 8 m², 14 m²) |
| Badkamers: | 3 |
| WC: | 3 |
| Kelder: | 18 m² |
| Tuin: | 27 m² |
| Tuin oriëntatie: | Zuid-Oost |
| Tuin kwaliteit: | Verzorgd |
| Garage: | 2 plaatsen |
| Garage Oppervlakte: | 26 m² |
| Garage Types: | Inpandig |
| Garage uitrusting: | Elektrische voorzieningen |
| Parking: | Ja |
| Parking Types: | Gratis |
Comfort
| Snelweg: | Ja - op 3000 m tot 4000 m |
| Treinstation: | Ja - op 3000 m tot 4000 m |
| Bushalte: | Ja - op 3000 m tot 4000 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Kinderopvang: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | Hout |
| Dak: | Zadeldak |
| Dakbedekking: | Dakpannen |
| Gevel: | Baksteen |
| Beglazing: | Dubbel |
| Verwarming: | Hoogrendementsketel, Aardgas |
| Lift: | Ja |
| Rolluiken: | Ja - elektrisch, manueel |
| Videofoon: | Ja |
Wettelijke gegevens
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 2.233 |
| Kadastrale benaming: | Veurne / AFD 1 / Sectie A |
| Kadastrale Nummers: | 103EP0000 |
| Kadastrale Oppervlakte: | 159 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 2024114-0003445894-Res-1 |
| EPC Index: | 131,00KWh/m²/jaarB |
| EPC Opmaakdatum: | 14/11/2024 |
| EPC Geldig tot: | 14/11/2034 |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | |
| Erfgoed: | Beschermd erfgoed |