Over deze eigendom
Welkom in de Slingerstraat 31, een alleenstaande te renoveren woning gelegen in het landelijke Torhout. Dankzij de gunstige ligging geniet u van een vlotte verbinding naar Roeselare, Lichtervelde en Kortemark. In de nabije omgeving bevinden zich openbaar vervoer, supermarkten, wandel- en fietsroutes en tal van andere voorzieningen.
U wordt verwelkomd via de inkomhal met aansluitend een bureauruimte of gelijkvloerse slaapkamer. De lichtrijke leefruimte geniet de hele dag door van een aangename natuurlijke lichtinval. Aansluitend bevindt zich de keuken met praktische berging onder de trap. Via de zonovergoten veranda bereikt u de berging/technische ruimte en de badkamer.
Op de eerste verdieping bevinden zich een ruime nachthal, met mogelijkheid tot het creëren van een extra badkamer, een tweede slaapkamer en een zolderruimte die potentieel biedt voor een derde slaapkamer.
De buitenomgeving omvat een mooie voortuin, een ruime oprit en een garage.
Daarnaast biedt het perceel ook interessante mogelijkheden voor sloop en heropbouw, met bovendien de optie om later het achterliggende stukje grond bij te kopen via voorkooprecht.
De vermelde prijs is een richtprijs, elk bod hoger of lager dan deze prijs wordt voorgelegd aan de eigenaar die zich het recht voorbehoudt om dit te aanvaarden of te weigeren
Neem voorsprong met een vrijblijvende schatting via:
www.residentievastgoed.be/gratisonlineschatten
- Verzicht
Jouw adviseurs
Jonas Vergracht
Albina Qosa
Algemene info
| Adres: | Slingerstraat 31 Torhout |
| Referentie: | TO25048 |
| Vraagprijs: | € 229.000 |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Open huis: | 13/06/2026 van 10:00 tot 12:00 |
| Ligging: | Landelijk, Residentieel |
| Perceeloppervlakte: | 630 m² |
| Perceelbreedte: | 18,45 m |
| Perceeldiepte: | 31,15 m |
| Bebouwde opp.: | 160 m² |
| Bewoonbare opp.: | 174 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1960 |
| Inhoud: | 358 m³ |
| Gevelbreedte: | 9,4 m |
| Bouwlagen: | 2 |
| Algemene staat: | Te renoveren |
Indeling
| Slaapkamers: | 3 (40.60 m², 15.33 m², 15.33 m²) |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | 33 m², Doorzonkamer |
| Keuken: | 14 m², Gesloten keuken, Ingericht zonder toestellen |
| Tuin: | 470 m² |
| Tuin breedte: | 18,45 m |
| Tuin diepte: | 31,15 m |
| Tuin oriëntatie: | Noord-West |
| Tuin kwaliteit: | Verzorgd |
| Garage: | 1 (1 plaats) |
| Garage Oppervlakte: | 25 m² |
| Garage Types: | Aangebouwd steen, Gelijkvloers |
| Parking: | 6 |
| Parking Types: | Privé |
Comfort
| Treinstation: | Ja - op 4000 m tot 5000 m |
| Treinhalte: | Ja - op 4000 m tot 5000 m |
| Busknooppunt: | Ja - op 4000 m tot 5000 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja |
| School: | Ja |
| Kinderopvang: | Ja |
| Bank: | Ja |
| Ontspanning: | Ja |
| Restaurant: | Ja |
| Raamwerk: | PVC |
| Dak: | Zadeldak |
| Dakbedekking: | Dakpannen |
| Gevel: | Baksteen |
| Fundering: | In volle grond |
| Beglazing: | Dubbel |
| Verwarming: | Gaskachels |
| Verwarmd water: | Individueel |
| Isolatie: | Geen isolatie |
| Internet: | Ja |
| Rolluiken: | Ja |
| Kabel: | Ja |
Wettelijke gegevens
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 423 |
| Kadastrale benaming: | Slingerstraat 31 Torhout |
| Kadastrale Oppervlakte: | 630 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 20260527-0003878137-RES-1 |
| EPC Index: | 801,00KWh/m²/jaarF |
| Deze eigendom kan onderhevig zijn aan de renovatieverplichting die door de Vlaamse overheid wordt opgelegd voor residentiële gebouwen. Consulteer voor meer informatie de website van het Vlaams Energie- en Klimaatagentschap via https://www.vlaanderen.be/een-woning-kopen/renovatieverplichting-voor-residentiele-gebouwen | |
| EPC Opmaakdatum: | 27/05/2026 |
| EPC Geldig tot: | 27/05/2036 |
| Maatregelenregister: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied met landelijk karakter |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | A |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | A |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |