KIJKDAG ZATERDAG 13/06 VAN 10U TOT 12U! (graag vooraf inschrijven)
HouthulstSteenbeekstraat 121Over deze eigendom
KIJKDAG ZATERDAG 13/06 VAN 10U TOT 12U! (graag vooraf inschrijven)
Instapklare woning met garage (40m²) en landelijk zicht op 369m² te Jonkershove!
Bij het betreden van de woning komt u terecht in een ruime en lichtrijke leefruimte waar gezelligheid centraal staat. Aansluitend bevindt zich de leefkeuken, een aangename plek waar koken en samenzijn perfect hand in hand gaan. De woning straalt een huiselijke sfeer uit en biedt een praktische indeling die meteen een gevoel van thuiskomen creëert.
Verder beschikt de woning over drie slaapkamers. Een extra troef is de vaste trap naar de zolderverdieping. Deze ruimte biedt nog tal van mogelijkheden en kan eenvoudig ingericht worden tot meerdere bijkomende kamers, een hobbyruimte,... volledig volgens uw eigen wensen en behoeften.
Buiten geniet u van een prachtig landelijk uitzicht, wat zorgt voor een aangenaam en rustig woongevoel. Daarnaast beschikt de eigendom over een ruime garage van maar liefst 40 m², ideaal voor het stallen van voertuigen, extra opslagruimte of het uitoefenen van een hobby.
Een eigendom die niet alleen instapklaar is, maar ook nog heel wat potentieel biedt voor de toekomst.
Neem voorsprong met een vrijblijvende en gratis schatting van uw eigendom via:
http://www.residentievastgoed.be/gratisonlineschatten
EPC: 369 kWh/m² (Ref. NI26777)
Jouw adviseurs
Sam De Hantsetters
Dries Six
Algemene info
| Adres: | Steenbeekstraat 121 Houthulst |
| Referentie: | NI26777 |
| Vraagprijs: | € 249.000 |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Open huis: | 13/06/2026 van 10:00 tot 12:00 |
| Perceeloppervlakte: | 369 m² |
| Perceelbreedte: | 11 m |
| Perceeldiepte: | 39 m |
| Bebouwde opp.: | 145 m² |
| Bewoonbare opp.: | 164 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1953 |
| Renovatiejaar: | 2021 |
| Gevelbreedte: | 11 m |
| Bouwlagen: | 2 |
Indeling
| Slaapkamers: | 3 (14.8 m², 6.2 m², 10 m²) |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | 36 m², Doorzonkamer |
| Keuken: | 16 m², Woonkeuken, Ingericht met toestellen |
| Kelder: | 8 m² |
| Tuin: | 224 m² |
| Tuin oriëntatie: | Noord-Oost |
| Tuin kwaliteit: | Normaal |
| Garage: | 1 |
| Garage Oppervlakte: | 40 m² |
| Garage Types: | Inpandig |
Comfort
| Bushalte: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Winkel: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| School: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Kinderopvang: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Bank: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Ontspanning: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Restaurant: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Raamwerk: | PVC, Aluminium |
| Dak: | Zadeldak |
| Dakbedekking: | Dakpannen |
| Gevel: | Baksteen |
| Fundering: | In volle grond |
| Beglazing: | Dubbel, Hoogrendementsglas |
| Verwarming: | CV-ketel, Condensatieketel, Stookolie |
| Verwarmd water: | Stookolie, Gasboiler |
| Isolatie: | Dakisolatie, Vloerisolatie |
Wettelijke gegevens
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 322 |
| Kadastrale benaming: | HOUTHULST / AFD 3 WOUMEN / SECTIE B |
| Kadastrale Nummers: | 1168 Z4 P0000 |
| Kadastrale Oppervlakte: | 369 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 20250916-0002925057-RES-2 |
| EPC Index: | 369,00KWh/m²/jaarD |
| EPC Opmaakdatum: | 22/06/2023 |
| EPC Geldig tot: | 22/06/2033 |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Neen |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Maatregelenregister: | Ja |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woonuitbreidingsgebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | A |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | A |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |