Over deze eigendom
Welkom in Sint-Rembertlaan 5 te Torhout, een alleenstaande woning op een toplocatie vlakbij het AZ Delta ziekenhuis, winkels, scholen en het stadscentrum. Dankzij de vlotte verbinding met de R34 geniet u hier van een uitstekende bereikbaarheid en een vlotte verbinding naar de omliggende gemeenten. Gelegen op een ruim perceel van 2.064 m² met tal van renovatiemogelijkheden.
Op het gelijkvloers vindt u een ruime inkomhal met gastentoilet, een lichtrijke leefruimte, eetplaats, keuken en praktische kelderberging met technische ruimte. Op de eerste verdieping bevinden zich drie volwaardige slaapkamers en een ruime badkamer. Via de vaste trap bereikt u de geïsoleerde zolderruimte, ideaal als extra slaapkamer, bureau of hobbyruimte.
De woning biedt uiterst veel potentieel voor grote open ruimtes. Denk hierbij maar aan een prachtige eetplaats met aansluitend een volledig ingerichte keuken en zitplaats met zicht op de groene tuin.
Buiten geniet u van een ruime tuin met zwemvijver/zwembad en aangenaam terras. Via de oprit bereikt u de garage met aansluitende berging en carport.
Warm geworden van deze woning? Contacteer ons vandaag nog voor meer informatie of een bezoek!
De vermelde prijs is een richtprijs; elk bod wordt voorgelegd aan de eigenaars, die het recht hebben dit te aanvaarden of te weigeren.
Neem voorsprong met een vrijblijvende schatting via: www.residentievastgoed.be/gratisonlineschatten
Jouw adviseurs
Jonas Vergracht
Albina Qosa
Algemene info
| Adres: | Sint-Rembertlaan 5 Torhout |
| Referentie: | TO25000 |
| Vraagprijs: | € 529.000 |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Open huis: | 09/05/2026 van 10:00 tot 12:00 |
| Ligging: | Stad centrum, Residentieel |
| Perceeloppervlakte: | 2.064 m² |
| Perceelbreedte: | 16,4 m |
| Perceeldiepte: | 121,3 m |
| Bebouwde opp.: | 175 m² |
| Bewoonbare opp.: | 149 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1956 |
| Inhoud: | 680 m³ |
| Gevelbreedte: | 9,5 m |
| Bouwlagen: | 2 |
| Algemene staat: | Te renoveren |
Indeling
| Slaapkamers: | 3 (22.65 m², 14.56 m², 14.52 m²) |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 2 |
| Woonkamer: | 23 m², Woonkamer |
| Keuken: | 14 m², Gesloten keuken, Ingericht zonder toestellen |
| Kelder: | 15 m² |
| Terras: | 80 m² |
| Tuin: | 1.680 m² |
| Tuin breedte: | 16,4 m |
| Tuin diepte: | 100 m |
| Tuin oriëntatie: | Noord |
| Tuin kwaliteit: | Verzorgd |
| Garage: | 1 (1 plaats) |
| Garage Oppervlakte: | 22 m² |
| Garage Types: | Vrijstaand steen, Gelijkvloers |
| Garage uitrusting: | Elektrische voorzieningen |
| Parking: | 8 |
| Parking Types: | Privé |
Comfort
| Snelweg: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Treinstation: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Treinhalte: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Busknooppunt: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Kinderopvang: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | Hout |
| Dak: | Andere - Puntdak |
| Dakbedekking: | Dakpannen |
| Gevel: | Baksteen |
| Fundering: | Kelder |
| Beglazing: | Enkel |
| Verwarming: | CV-ketel, Stookolie |
| Verwarmd water: | Stookolie |
| Isolatie: | Dakisolatie |
| Internet: | Ja |
| Rolluiken: | Ja - Manueel |
| Kabel: | Ja |
Wettelijke gegevens
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 805 |
| Kadastrale benaming: | 1 AFD/ Sint-Rembertlaan 5 |
| Kadastrale Nummers: | 0966Y2 P0000/ 0966Z2 P0000 |
| Kadastrale Oppervlakte: | 2.064 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 20200315-0002260478-RES-1 |
| EPC Index: | 431,00KWh/m²/jaarE |
| Deze eigendom kan onderhevig zijn aan de renovatieverplichting die door de Vlaamse overheid wordt opgelegd voor residentiële gebouwen. Consulteer voor meer informatie de website van het Vlaams Energie- en Klimaatagentschap via https://www.vlaanderen.be/een-woning-kopen/renovatieverplichting-voor-residentiele-gebouwen | |
| EPC Opmaakdatum: | 15/03/2020 |
| EPC Geldig tot: | 15/03/2030 |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Maatregelenregister: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | A |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | A |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |