Over deze eigendom
In het centrum van Oudenburg bevindt zich deze verrassend ruime en instapklare woning met een prachtige zongerichte tuin. Achter de verzorgde gevel schuilt een lichtrijke woning met een doordachte indeling, kwalitatieve afwerking en veel leefruimte.
De woning werd gebouwd in 1957 en gerenoveerd in 2003. Op het gelijkvloers vindt u een inkomhal met gastentoilet, een stijlvolle badkamer met grote inloopdouche, maatwerkkasten van Camber, een ruime slaapkamer met zicht op de tuin. Verder hebben we nog een koele kelder en een inpandige garage met 2 poorten (aan de straatzijde is deze elektrisch te openen).
De eerste verdieping vormt het hart van de woning met een ruime leefruimte en eetplaats in parket, veel natuurlijke lichtinval. Via het schuifraam heb je meteen toegang tot het terras met trap naar de tuin. De open keuken met eiland is uitgerust met kwalitatieve toestellen van Miele, Novy en Siemens. Kortom waar je je ook bevindt op dit verdiep je hebt overal connectie zowel met de tuin als met de zithoek, living of eethoek.
Op de tweede verdieping bevinden zich nog 2 slaapkamers, een tweede badkamer met ligbad en een open bureau met praktische maatwerk kasten.
Troeven:
- EPC B en conforme keuring elektriciteit
- Ruime instapklare woning
- Centrum Oudenburg maar toch privé en rustig
- 3 slaapkamers en 2 badkamers - hoogwaardige afwerking.
- zongerichte aangelegde tuin met twee terrassen.
Benieuwd naar deze topper? Boek dan snel uw afspraak in!
- Centrum
Jouw adviseurs
Jordy Maesen
Tim Colpaert
Algemene info
| Adres: | Weststraat 29 Oudenburg |
| Referentie: | OU28820 |
| Vraagprijs: | € 469.000 |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | In overleg |
| Ligging: | In centrum |
| Perceeloppervlakte: | 610 m² |
| Perceelbreedte: | 8,8 m |
| Perceeldiepte: | 55 m |
| Bewoonbare opp.: | 211 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1957 |
| Renovatiejaar: | 2003 |
| Gevelbreedte: | 8,8 m |
| Algemene staat: | Instapklaar |
Indeling
| Slaapkamers: | 3 |
| Badkamers: | 2 |
| WC: | 2 |
| Bureau: | 1 |
| Woonkamer: | 59 m², Woonkamer |
| Keuken: | 11 m², Open keuken, Ingericht met toestellen |
| Berging: | 2 m² |
| Kelder: | 9 m² |
| Balkon: | 17 m² |
| Terras: | 88 m² |
| Tuin: | Ja |
| Tuin breedte: | 11 m |
| Tuin diepte: | 37 m |
| Tuin oriëntatie: | Zuid-West |
| Tuin kwaliteit: | Verzorgd |
| Garage: | 1 |
| Garage Oppervlakte: | 27 m² |
| Garage Types: | Inpandig, Elektrische poort |
| Garage uitrusting: | Elektrische voorzieningen, Water voorzieningen |
Comfort
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Kinderopvang: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | Aluminium |
| Dak: | Zadeldak |
| Dakbedekking: | Dakpannen |
| Gevel: | Baksteen |
| Fundering: | Kelder |
| Beglazing: | Dubbel |
| Verwarming: | CV-ketel, Aardgas |
| Verwarmd water: | Combiketel |
| Isolatie: | Volledig geïsoleerd |
Wettelijke gegevens
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 647 |
| Kadastrale Oppervlakte: | 610 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 20260507-0003865003-RES-1 |
| EPC Index: | 180,00KWh/m²/jaarB |
| EPC Opmaakdatum: | 7/05/2026 |
| EPC Geldig tot: | 7/05/2036 |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Maatregelenregister: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | C |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | A |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |