verkocht
Instapklare woning met zonnige tuin en garage
Woning
Helaas, dit eigendom is verkocht
Indien u interesse heeft in een gelijkaardig pand, schrijf u dan in op onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van ons recentste aanbod.
Schrijf u inOver deze eigendom
Instapklare woning in rustige woonwijk in het centrum van Oudenburg. Deze woning heeft een mooie zongerichte tuin met tuinhuis en serre! Verder ligt er parket in de woonkamer met gezellige houtcassette, aparte ingerichte keuken met veranda die uitgeeft op de tuin. De garage met elektrische garagepoort heeft aansluitend een wasplaats. Verdieping met 3 slaapkamers en badkamer, zolder met betongewelven. Laag beschrijf nog mogelijk! EPC454 kWh/m² UC2046584 -. Ref. 7711 - (Wg, Vg, Gdv, Vkr, Vv)
Algemene info
| Adres: | Anjelierenstraat 12 Oudenburg |
| Referentie: | 7711 |
| Vraagprijs: | Verkocht |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | In overleg |
| Perceeloppervlakte: | 282 m² |
| Perceelbreedte: | 9,1 m |
| Perceeldiepte: | 36,15 m |
| Bebouwde opp.: | 83 m² |
| Bewoonbare opp.: | 131 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1974 |
| Gevelbreedte: | 9,1 m |
| Bouwlagen: | 2 |
| Algemene staat: | Instapklaar |
Indeling
| Slaapkamers: | 3 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | 26 m² |
| Keuken: | 10 m², Gesloten keuken, Ingericht met toestellen |
| Tuin: | Ja |
| Tuin breedte: | 9,1 m |
| Tuin oriëntatie: | Zuid-West |
| Tuin kwaliteit: | Verzorgd |
| Garage: | 1 |
| Garage Types: | Aangebouwd steen, Inpandig, Elektrische poort |
| Garage uitrusting: | Elektrische voorzieningen |
Comfort
| Winkel: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| School: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Bank: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Raamwerk: | PVC |
| Dak: | Zadeldak - met isolatie en onderdak |
| Beglazing: | Dubbel |
| Verwarming: | CV-ketel, Open haard, Aardgas |
| Verwarmd water: | Gas |
Wettelijke gegevens
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 545 |
| Kadastrale Oppervlakte: | 281 m² |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Ja |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Ja |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |