Over deze eigendom
Dit verzorgd appartement op de eerste verdieping, gelegen in het centrum van Eernegem, combineert comfort, ruimte en een uitstekende energiezuinigheid. Met een bewoonbare oppervlakte van ca. 77 m² geniet u hier van een instapklare woonst zonder renovatieplicht.
Via de inkomhal met ingemaakte kast en gastentoilet betreedt u de lichtrijke leefruimte met aansluitende eetplaats. De open keuken is volledig uitgerust en sluit naadloos aan op het zonnige terras aan de voorzijde. Achteraan bevindt zich een ruim tweede terras, ideaal om in alle rust te genieten van de buitenlucht.
Het appartement beschikt over twee volwaardige slaapkamers, een nette badkamer met douche en een praktische berging.
Tevens mogelijkheid tot aankoop van een garage! Lift aanwezig in gebouw.
Dankzij de degelijke afwerking, PVC-ramen met dubbele beglazing en centrale verwarming op aardgas is dit appartement zowel comfortabel als energiezuinig (A-label!). Gelegen nabij winkels, voorzieningen en invalswegen vormt dit een ideale woonst voor eigen bewoning of als investering.
- Centrum
Jouw adviseurs
Tim Colpaert
Thierry Cornet
Algemene info
| Adres: | Stokerijstraat 1-B/0101 Eernegem |
| Referentie: | OU28761 |
| Vraagprijs: | € 239.000 |
| Type: | Appartement |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Ligging: | In centrum, Open ligging |
| Bewoonbare opp.: | 77 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 2003 |
| Bouwlagen: | 3 |
| Op verdieping: | 1 |
| Algemene staat: | Instapklaar |
Indeling
| Slaapkamers: | 2 (9.38 m², 9.33 m²) |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | 29 m², L-kamer |
| Keuken: | 6 m², Open keuken, Ingericht met toestellen |
| Berging: | 2 m² |
| Terras: | 15 m² |
| Tuin kwaliteit: | Fraai aangelegd |
| Garage: | 1 |
| Garage Types: | Garagebox, Souterrain |
| Garage uitrusting: | Elektrische voorzieningen |
Comfort
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Kinderopvang: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | PVC |
| Dak: | Zadeldak |
| Gevel: | Baksteen |
| Beglazing: | Dubbel |
| Verwarming: | CV-ketel, Hoogrendementsketel, Aardgas |
| Verwarmd water: | Hoogrendementsketel, Gas |
| Lift: | Ja |
| Kabel: | Ja |
| Rookdetector: | Ja |
| Videofoon: | Ja |
Wettelijke gegevens
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 617 |
| Kadastrale benaming: | 35003 ICHTEGEM 2AFD/EERNEGEM/SECTIE C |
| Kadastrale Nummers: | 282m P0084 |
| EPC Certificaat Nr.: | 20260401-0003837959-RES-1 |
| EPC Index: | 93,00KWh/m²/jaarA |
| EPC Opmaakdatum: | 1/04/2026 |
| EPC Geldig tot: | 1/04/2036 |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Maatregelenregister: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |