Over deze eigendom
Langs de invalsweg naar Eernegem bevindt zich deze moderne open bebouwing (bouwjaar 2024) op een perceel van 301 m², aangeboden in casco / verder af te werken staat. Een unieke kans voor wie zijn woning volledig naar eigen smaak en budget wenst af te werken.
De woning werd reeds kwalitatief opgetrokken met duurzame materialen en hedendaagse technieken. Zo beschikt ze over aluminium schrijnwerk met HR-beglazing, een plat dak met EPDM en volledige isolatie (vloer, muren en plafond).
Op het gelijkvloers vindt u de inkomhal die toegang biedt tot de ruime en lichtrijke leefruimte. De living geniet van grote raampartijen en een schuifraam naar de tuin. Aansluitend bevindt zich de open keuken met eetplaats en directe toegang naar buiten.
Verder beschikt het gelijkvloers over een praktische berging met technieken, een aparte wasplaats met aansluitingen voor wasmachine en lavabo, en een volwaardige slaapkamer met aanpalende badkamer (nog af te werken). Dit maakt de woning ook geschikt voor gelijkvloers wonen, een praktijkruimte of bureau.
De bovenverdieping is momenteel één open ruimte en biedt tal van mogelijkheden. Hier kunnen eenvoudig drie slaapkamers en een extra badkamer ingericht worden, volledig naar eigen wens.
De woning beschikt over een zij- en achtertuin. De regenwaterput van 10.000 liter is een extra pluspunt.
Interesse? Contacteer ons en ontdek de mogelijkheden.
De verkoop gebeurt onder het btw-stelsel (21%).
- Verzicht
Jouw adviseurs
Tim Colpaert
Thierry Cornet
Algemene info
| Adres: | Westkerkestraat 218 Eernegem |
| Referentie: | OU27399 |
| Vraagprijs: | € 275.000 |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Ligging: | Vrij uitzicht, Landelijk |
| Perceeloppervlakte: | 301 m² |
| Perceelbreedte: | 13,39 m |
| Perceeldiepte: | 22,37 m |
| Bebouwde opp.: | 105 m² |
| Bewoonbare opp.: | 109 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 2024 |
| Gevelbreedte: | 6,7 m |
| Bouwlagen: | 2 |
| Algemene staat: | Instapklaar |
Indeling
| Slaapkamers: | 4 (13.79 m², 13.2 m², 13 m², 8.76 m²) |
| Badkamers: | 2 |
| WC: | 2 |
| Woonkamer: | 25 m², Woonkamer |
| Keuken: | 20 m², Open keuken |
| Berging: | 5 m² |
| Terras: | Ja |
| Wasplaats: | 5 m² |
| Tuin: | Ja |
| Tuin oriëntatie: | Oost |
| Tuin kwaliteit: | Aan te leggen |
| Garage: | 1 (1 plaats) |
| Garage Oppervlakte: | 17 m² |
| Garage Types: | Carport |
| Parking: | Ja |
| Parking Types: | Privé |
Comfort
| Busknooppunt: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Bushalte: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Winkel: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| School: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Kinderopvang: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Bank: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Ontspanning: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Restaurant: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Raamwerk: | Aluminium |
| Dak: | Plat dak |
| Dakbedekking: | Andere |
| Gevel: | Baksteen |
| Fundering: | In volle grond |
| Beglazing: | Hoogrendementsglas |
| Verwarming: | Vloerverw. gedeeltelijk, Warmtepomp, Elektriciteit |
| Verwarmd water: | Warmtepomp |
| Isolatie: | Dakisolatie, Muurisolatie, Vloerisolatie |
| Airco: | Ja |
| Internet: | Ja |
| Mech. ventilatie : | Ja |
| Kabel: | Ja |
Wettelijke gegevens
| Kadastrale Oppervlakte: | 301 m² |
| EPC E-peil: | 21,00 |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Maatregelenregister: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied met landelijk karakter |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | C |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | A |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |