verkocht
NIEUW PROJECT!! Nieuwbouwwoning op 140 m² te Nieuwpoort.
Woning
Helaas, dit eigendom is verkocht
Indien u interesse heeft in een gelijkaardig pand, schrijf u dan in op onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van ons recentste aanbod.
Schrijf u inOver deze eigendom
Nieuwbouwwoning te Nieuwpoort-Stad. Deze woning omvat living, ingerichte keuken, berging. Op het verdiep zijn 3 slaapkamers en een badkamer. Mogelijkheid tot aankoop aanpalende garage! Telkens afgewerkt volgens het lastenboek. Plannen op kantoor beschikbaar. E-peil <40 (Ref. 8774)
Algemene info
| Adres: | Pelikaanstraat 10/Lot 1 Nieuwpoort |
| Referentie: | 9029 |
| Vraagprijs: | Verkocht |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | Bij oplevering |
| Ligging: | In centrum, Stad centrum |
| Perceeloppervlakte: | 140 m² |
| Perceelbreedte: | 5,61 m |
| Perceeldiepte: | 25 m |
| Bebouwde opp.: | 77 m² |
| Bewoonbare opp.: | 170 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Gevelbreedte: | 5,61 m |
| Bouwlagen: | 2 |
| Algemene staat: | Instapklaar |
Indeling
| Slaapkamers: | 3 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 2 |
| Woonkamer: | 34 m² |
| Keuken: | 5 m², Open keuken, Ingericht met toestellen |
| Tuin: | 72 m² |
| Tuin oriëntatie: | Zuid-Oost |
Wettelijke gegevens
| Kadastrale Oppervlakte: | 140 m² |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Ja |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |