Te renoveren halfopen bebouwing met tuin en groot potentieel
GistelMoerestraat 81Over deze eigendom
Op zoek naar een woning die u volledig naar eigen smaak kan omvormen? Deze halfopen bebouwing biedt een mooie kans.
De woning is gelegen op een aangenaam perceel met tuin en beschikt over een praktische indeling. Op het gelijkvloers vindt u een inkomhal, een ruime leefruimte en een aansluitende keuken. De veranda zorgt voor extra leefruimte en een fijne connectie met de tuin. Verder zijn er een badkamer, apart toilet en een inpandige garage aanwezig. Buiten geniet u van een verzorgde tuin met verschillende bijgebouwen, ideaal voor hobby’s, opslag of het houden van dieren.
Op de verdieping bevinden zich drie slaapkamers en extra ruimte die kan ingericht worden volgens uw noden. De zolder biedt bijkomend potentieel en kan, mits de nodige aanpassingen, omgevormd worden tot extra kamer(s).
Deze woning vraagt renovatie, maar vormt de perfecte basis voor wie op zoek is naar een eigen project met karakter en uitbreidingsmogelijkheden.
Interesse in deze woning met mogelijkheden? Neem gerust contact op voor meer informatie of het plannen van uw bezoek.
KIJKDAG 18.04 van 10u tot 12u - op afspraak!
Neem voorsprong met een vrijblijvende en gratis schatting van uw eigendom via:
http://www.residentievastgoed.be/gratisonlineschatten
EPC: 854 kWh/m² - UC: 3795611 ~ Vg, Wg, Gvkr, Gvv, Gmo ~ Ref. MI24622
Jouw adviseurs
Steven Stael
Jordy Lievens
Algemene info
| Adres: | Moerestraat 81 Gistel |
| Referentie: | MI24622 |
| Vraagprijs: | € 219.000 |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Open huis: | 18/04/2026 van 10:00 tot 12:00 |
| Perceeloppervlakte: | 372 m² |
| Perceelbreedte: | 12 m |
| Perceeldiepte: | 31 m |
| Bewoonbare opp.: | 139 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1960 |
| Gevelbreedte: | 9 m |
| Algemene staat: | Te renoveren |
Indeling
| Slaapkamers: | 4 (17 m², 13.50 m², 6 m², 18 m²) |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | 31 m² |
| Keuken: | 12 m², Gesloten keuken |
| Kelder: | 4 m² |
| Tuin: | 165 m² |
| Tuin breedte: | 12 m |
| Tuin diepte: | 16 m |
| Tuin oriëntatie: | Oost |
| Tuin kwaliteit: | Normaal |
| Garage: | 1 plaats |
| Garage Oppervlakte: | 14 m² |
| Parking: | 3 |
| Parking Types: | Privé |
Comfort
| Busknooppunt: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Kinderopvang: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Raamwerk: | Hout |
| Beglazing: | Enkel, Dubbel |
| Verwarming: | Gaskachels, Aardgas |
| Verwarmd water: | Elektrische boiler |
Wettelijke gegevens
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 570 |
| Kadastrale Oppervlakte: | 372 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 20260210-0003795611-RES-1 |
| EPC Index: | 854,00KWh/m²/jaarF |
| Deze eigendom kan onderhevig zijn aan de renovatieverplichting die door de Vlaamse overheid wordt opgelegd voor residentiële gebouwen. Consulteer voor meer informatie de website van het Vlaams Energie- en Klimaatagentschap via https://www.vlaanderen.be/een-woning-kopen/renovatieverplichting-voor-residentiele-gebouwen | |
| EPC Opmaakdatum: | 10/02/2026 |
| EPC Geldig tot: | 10/02/2036 |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | B |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | B |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |