KIJKDAG ZATERDAG 6/6/26 VAN 13U30 TOT 15U30 (inschrijven via residentievastgoed.be)
NieuwpoortGeneraal Baron Dossinstraat 20Over deze eigendom
Energiezuinige woning met 5 slaapkamers en uniek panoramisch zicht te Sint-Joris op 457 m².
Bent u op zoek naar een ruime, toekomstbestendige woning op een toplocatie? Deze perfect onderhouden halfopen bebouwing (2006) combineert een zee van ruimte (246 m² bewoonbaar) met een uitzonderlijk panoramisch uitzicht over de velden en het spaarbekken van Sint-Joris. Dankzij het uitstekende EPC-label A geniet u hier van een uiterst laag energieverbruik en maximaal wooncomfort.
Op het gelijkvloers vinden we een ruime inkomhal met gastentoilet en berging, praktische wasplaats en inpandige garage. Er zijn ook 2 slaapkamers en een nieuwe badkamer.
Op het 1ste verdiep bevindt zich de lichtrijke leefruimte met aansluitend een kwalitatieve keuken die uitgeeft op het terras, verder is hier ook een 3e slaapkamer met ensuite badkamer en apart toilet.
Op het 2de verdiep is er de nachthal die toegang biedt tot slaapkamer 4 (met eigen terrasje) en slaapkamer 5.
Grootste troeven:
Topscores op energie: EPC 97 kWh/m² (Label A - geen renovatieplicht), 15 zonnepanelen, thuisbatterij (5 kW), laadpaal en een regenwaterput van 10.000L.
Ruimte voor het hele gezin: 5 slaapkamers en 2 badkamers, slim verdeeld over de verdiepingen.
Kortom, een instapklare, hypermoderne gezinswoning op een droomlocatie. Plan snel uw bezoek en laat u betoveren door het uitzicht!
KIJKDAG ZATERDAG 6/6/26 VAN 13U30 TOT 15U30 (inschrijven via residentievastgoed.be)
"De vermelde prijs is een richtprijs. Elk bod wordt overgemaakt aan de eigenaar, die zich het recht voorbehoudt het bod al dan niet te aanvaarden."
De ve
Jouw adviseurs
Sam De Hantsetters
Dries Six
Algemene info
| Adres: | Generaal Baron Dossinstraat 20 Nieuwpoort |
| Referentie: | NI25908 |
| Vraagprijs: | € 645.000 |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Open huis: | 06/06/2026 van 13:30 tot 15:30 |
| Perceeloppervlakte: | 457 m² |
| Perceelbreedte: | 18 m |
| Perceeldiepte: | 27 m |
| Bebouwde opp.: | 99 m² |
| Bewoonbare opp.: | 246 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 2006 |
| Gevelbreedte: | 8,5 m |
| Bouwlagen: | 3 |
Indeling
| Slaapkamers: | 5 (11.5 m², 12 m², 10 m², 14.65 m², 10.7 m²) |
| Badkamers: | 2 |
| WC: | 2 |
| Woonkamer: | 40 m² |
| Keuken: | 14 m² |
| Berging: | 3 m² |
| Terras: | Ja |
| Wasplaats: | 6 m² |
| Tuin: | 358 m² |
| Tuin oriëntatie: | Zuid-Oost |
| Garage Oppervlakte: | 18 m² |
| Garage Types: | Inpandig, Gelijkvloers, Elektrische poort |
| Garage uitrusting: | Elektrische voorzieningen |
Comfort
| Raamwerk: | PVC, Hout |
| Dak: | Zadeldak |
| Dakbedekking: | Dakpannen |
| Gevel: | Plakwerk |
| Fundering: | In volle grond |
| Beglazing: | Hoogrendementsglas |
| Verwarming: | Condensatieketel |
| Verwarmd water: | Condensatieketel |
| Isolatie: | Dakisolatie |
| Zonnepanelen: | Ja - 15 |
Wettelijke gegevens
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 900 |
| Kadastrale benaming: | NIEUWPOORT / AFD 3/ SECTIE B |
| Kadastrale Nummers: | 242 R |
| Kadastrale Oppervlakte: | 457 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 20241018-0003417932-RES-1 |
| EPC Index: | 97,00KWh/m²/jaarA |
| EPC Opmaakdatum: | 18/10/2024 |
| EPC Geldig tot: | 18/10/2034 |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Ja |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Ja |
| Maatregelenregister: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | C |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | C |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |