Over deze eigendom
Op zoek naar een ruime, instapklare open bebouwing nabij zee? Deze alleenstaande woning (1998) ligt in een rustige woonwijk op een perceel van 834 m² en biedt comfort, ruimte en tal van extra’s.
U wordt verwelkomd in een verzorgde inkomhal met gastentoilet. De lichtrijke leefruimte met houtcassette en schuifraam sluit naadloos aan op de tuin. De ruime, volledig uitgeruste keuken met vaste eettafel vormt het hart van de woning. Aansluitend zijn er praktische bergingen en een garage met wasplaats en bijkeuken.
De woning beschikt over een volwaardige kelderverdieping (+/- 100 m²) (h = 2,30 m) met o.a. mancave, salon, wijnkelder en diverse bergruimtes. Op de eerste verdieping bevinden zich drie slaapkamers, een apart toilet en een badkamer met jacuzzi en dubbele lavabo in meubel. De zolder biedt extra opslagmogelijkheden.
Buiten geniet u van een volledig omheinde tuin met terras en zonneluifel, een zwemspa met jetstream en een tuinhuis met elektriciteit. De oprit is uitgerust met hydraulisch bedienbare palen.
Extra troeven: 22 zonnepanelen, CV op aardgas (Vaillant), regenwater, waterontharder en dubbele beglazing.
Ideaal als gezinswoning of tweede verblijf aan de kust!
Benieuwd naar deze topper? Bel ons op om uw afspraak vast te leggen op het gekende nummer 059/250 590
Jouw adviseurs
Jordy Maesen
Tim Colpaert
Algemene info
| Adres: | Oosthinderstraat 38 Oostende |
| Referentie: | OU28831 |
| Vraagprijs: | € 649.000 |
| Type: | Villa |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Ligging: | In woonwijk, Residentieel, Kust |
| Perceeloppervlakte: | 834 m² |
| Perceelbreedte: | 28 m |
| Perceeldiepte: | 28,25 m |
| Bebouwde opp.: | 118 m² |
| Bewoonbare opp.: | 404 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1998 |
| Gevelbreedte: | 12 m |
| Algemene staat: | Normaal |
Indeling
| Slaapkamers: | 3 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 2 |
| Woonkamer: | 41 m² |
| Keuken: | 26 m², Gesloten keuken, Ingericht met toestellen |
| Berging: | 5 m² |
| Zolder: | 29 m² |
| Kelder: | 102 m² |
| Wasplaats: | 10 m² |
| Tuin: | Ja |
| Tuin oriëntatie: | Zuid-West |
| Tuin kwaliteit: | Normaal |
| Garage: | 1 |
| Garage Oppervlakte: | 20 m² |
| Garage Types: | Inpandig, Elektrische poort |
| Parking: | 2 |
| Parking Types: | Privé |
Comfort
| Treinstation: | Ja - op 4000 m tot 5000 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Tramhalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Kinderopvang: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Raamwerk: | Hout |
| Dak: | Zadeldak |
| Gevel: | Baksteen |
| Beglazing: | Hoogrendementsglas |
| Verwarming: | CV-ketel, Aardgas |
| Verwarmd water: | Elektrische boiler |
| Isolatie: | Dakisolatie |
| Zonnepanelen: | Ja - 22 |
Wettelijke gegevens
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 1.375 |
| Kadastrale Oppervlakte: | 834 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 20250707-0003642079-RES-1 |
| EPC Index: | 166,00KWh/m²/jaarB |
| EPC Opmaakdatum: | 7/07/2025 |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Ja |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Ja |
| Maatregelenregister: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | C |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | B |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |