verkocht
Ruime woning met 3 slaapkamers te Loppem
Woning
Helaas, dit eigendom is verkocht
Indien u interesse heeft in een gelijkaardig pand, schrijf u dan in op onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van ons recentste aanbod.
Schrijf u inOver deze eigendom
Ruime woning met 3 slaapkamers in rustige woonwijk te Loppem. Deze woning is ingedeeld met een ruime inkomhal met apart toilet, lichtrijke woonkamer met gashaard, leefkeuken en mooie veranda met zicht op de tuin. Tevens beschikt deze woning over een garage en wasplaats. Op de eerste verdieping zijn er 3 slaapkamers en volledig vernieuwde badkamer, ingedeeld met inloopdouche. Laag beschrijf mogelijk! Wees er snel bij! EPC: 498 kWh/m² - UC: 1859194 (Vg, Wg, Gdv, Gvkr, Gvv) (Ref.: 7829)
Algemene info
| Adres: | Andrieshoek 6 Loppem |
| Referentie: | 7829 |
| Vraagprijs: | Verkocht |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Perceeloppervlakte: | 274 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1979 |
| Bouwlagen: | 2 |
| Algemene staat: | Instapklaar |
Indeling
| Slaapkamers: | 3 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 2 |
| Woonkamer: | 32 m², Woonkamer |
| Keuken: | 9 m², Gesloten keuken, Ingericht met toestellen |
| Tuin: | Ja |
| Tuin kwaliteit: | Verzorgd |
| Garage: | 1 |
| Garage Oppervlakte: | 14 m² |
| Garage Types: | Inpandig |
Comfort
| Busknooppunt: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Bushalte: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Winkel: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| School: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Kinderopvang: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Bank: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Ontspanning: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Restaurant: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Raamwerk: | PVC, Aluminium |
| Dak: | Plat dak |
| Beglazing: | Dubbel |
| Verwarming: | Aardgas |
498 Kwh/m²
F
E
D
C
B
A
A+
Wettelijke gegevens
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 666 |
| Kadastrale Oppervlakte: | 274 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 20160503-0001859194-1 |
| Deze eigendom kan onderhevig zijn aan de renovatieverplichting die door de Vlaamse overheid wordt opgelegd voor residentiële gebouwen. Consulteer voor meer informatie de website van het Vlaams Energie- en Klimaatagentschap via https://www.vlaanderen.be/een-woning-kopen/renovatieverplichting-voor-residentiele-gebouwen | |
| EPC Opmaakdatum: | 3/05/2016 |
| EPC Geldig tot: | 3/05/2026 |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |