Ruime gezinswoning op 328 m² op topligging in St-Michiels
Sint-MichielsDorpsstraat 125Over deze eigendom
Kijkdag zaterdag 18 april - op afspraak!
Ontdek deze verrassend ruime rijwoning, uitstekend gelegen in het gegeerde Sint-Michiels met alle dagelijkse voorzieningen binnen handbereik. Met een bewoonbare oppervlakte van ca. 184 m² op een perceel van 328 m² biedt deze woning alle comfort en ruimte voor het hele gezin. De lichtrijke leefruimte met groot schuifraam geeft directe toegang tot de grote tuin van ca 263 m²!. Aansluitend bevinden zich de keuken en badkamer, terwijl vooraan een polyvalente ruimte ingericht kan worden als bureau, praktijkruimte of extra zithoek. Op de verdieping zijn er 4 slaapkamers en bijkomende bergruimte. De inpandige garage met elektrische poort is een absolute meerwaarde op deze locatie. De zolder biedt bovendien tal van uitbreidingsmogelijkheden, waardoor u de woning verder naar uw wensen kan aanpassen. Dankzij het EPC-label D is er geen renovatieverplichting! Extra troeven zijn de regenwaterput van 3.000 liter en de centrale verwarming op aardgas (HR-ketel).
Kortom, een ideale gezinswoning die ruimte, comfort en een goede ligging perfect combineert!
De vermelde prijs is een richtprijs. Elk bod hoger of lager dan de vermelde prijs wordt overgemaakt aan de eigenaar die zich het recht voorbehoud om dit al dan niet te aanvaarden. EPC: 375 kWh/m² (Vg, Wg, Gmo, Gvkr, Gvv) Ref. OU26156
Jouw adviseurs
Tessa Huygebaert
Sebastiaan Buzeijn
Algemene info
| Adres: | Dorpsstraat 125 Sint-Michiels |
| Referentie: | BR00304 |
| Vraagprijs: | € 295.000 |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Open huis: | 18/04/2026 van 10:00 tot 13:00 |
| Perceeloppervlakte: | 328 m² |
| Perceelbreedte: | 7,1 m |
| Perceeldiepte: | 45,3 m |
| Bebouwde opp.: | 93 m² |
| Bewoonbare opp.: | 184 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1965 |
| Gevelbreedte: | 7,1 m |
| Bouwlagen: | 2 |
Indeling
| Slaapkamers: | 4 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | 27 m², Woonkamer |
| Keuken: | 7 m², Gesloten keuken, Ingericht met toestellen |
| Berging: | 1 m² |
| Zolder: | 35 m² |
| Kelder: | 5 m² |
| Terras: | 16 m² |
| Tuin: | 234 m² |
| Tuin breedte: | 7,1 m |
| Tuin oriëntatie: | Noord |
| Tuin kwaliteit: | Normaal |
| Garage: | 1 |
Comfort
| Treinstation: | Ja - op 4000 m tot 5000 m |
| Bushalte: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Winkel: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| School: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Ontspanning: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Restaurant: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Raamwerk: | Hout |
| Dak: | Zadeldak |
| Gevel: | Baksteen |
| Beglazing: | Dubbel |
| Verwarming: | CV-ketel, Hoogrendementsketel, Aardgas |
| Verwarmd water: | Elektrische boiler |
| Isolatie: | Dakisolatie |
| Internet: | Ja |
| Rolluiken: | Ja |
| Kabel: | Ja |
| Rookdetector: | Ja |
Wettelijke gegevens
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 894 |
| Kadastrale benaming: | Handelshuis |
| Kadastrale Oppervlakte: | 331 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 20241216-0003480218-RES-1 |
| EPC Index: | 375,00KWh/m²/jaarD |
| EPC Opmaakdatum: | 16/12/2024 |
| EPC Geldig tot: | 16/12/2034 |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | A |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | A |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |