Te renoveren woning met veel potentieel op 432 m² te Langemark!
Helaas, dit eigendom is verkocht
Indien u interesse heeft in een gelijkaardig pand, schrijf u dan in op onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van ons recentste aanbod.
Schrijf u inOver deze eigendom
Te renoveren woning met veel potentieel op 432 m² te Langemark!
Deze halfopen woning is landelijk gelegen en biedt heel wat mogelijkheden voor wie op zoek is naar een renovatieproject met karakter en potentieel.
Bij binnenkomst kom je terecht in de gezellige woon- en eetkamer, aansluitend bevindt zich de keuken, uitgerust met oven, fornuis, dampkap en spoelbak. Verder is er een praktische berging aanwezig met toegang tot de elektriciteits- en waterteller.
De veranda geeft uit op de zonnige tuin, waar ook een serre aanwezig is — ideaal voor wie graag zelf groenten of planten kweekt. De woning beschikt over 2/3 slaapkamers, waarvan één met toegang tot de zolderruimte die extra mogelijkheden biedt. De badkamer is voorzien van een ligbad, lavabo en aansluiting voor een wasmachine.
Buiten is er een ruime garage met elektrische poort en voldoende parkeerplaats rond de woning.
Benieuwd naar de mogelijkheden die deze woning te bieden heeft?
Contacteer ons vandaag nog voor een bezoek ter plaatse.
De vermelde prijs is een richtprijs, elk bod wordt overgemaakt aan de eigenaars die zich het recht voorbehoud het bod al dan niet te aanvaarden.
Neem voorsprong met een gratis en vrijblijvende schatting van uw eigendom via www.residentievastgoed.be/gratisonlineschatten.
EPC: F (Ref: NI26865)
Algemene info
| Adres: | Klerkenstraat 213 Langemark-Poelkapelle |
| Referentie: | NI26865 |
| Vraagprijs: | Verkocht |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Perceeloppervlakte: | 432 m² |
| Perceelbreedte: | 15 m |
| Perceeldiepte: | 28 m |
| Bebouwde opp.: | 144 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1930 |
| Renovatiejaar: | 1987 |
| Gevelbreedte: | 12,4 m |
| Bouwlagen: | 3 |
Indeling
| Slaapkamers: | 3 (1107 m², 1077 m², 0 m²) |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | 21 m² |
| Keuken: | 15 m² |
| Tuin: | Ja |
| Tuin oriëntatie: | Zuid |
| Garage Oppervlakte: | 21 m² |
| Parking: | 4 |
Comfort
| Raamwerk: | Hout |
| Dak: | Zadeldak |
| Dakbedekking: | Dakpannen |
| Gevel: | Baksteen |
| Fundering: | In volle grond |
| Beglazing: | Enkel, Dubbel |
| Verwarming: | Elektriciteit |
Wettelijke gegevens
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 352 |
| Kadastrale benaming: | LANGEMARK-POELKAPELLE 1 AFD/LAN (Klerkenstraat 213) |
| Kadastrale Nummers: | C229 G |
| Kadastrale Oppervlakte: | 432 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 20251010-0003706019-RES-1 |
| EPC Index: | 1261,00KWh/m²/jaarF |
| Deze eigendom kan onderhevig zijn aan de renovatieverplichting die door de Vlaamse overheid wordt opgelegd voor residentiële gebouwen. Consulteer voor meer informatie de website van het Vlaams Energie- en Klimaatagentschap via https://www.vlaanderen.be/een-woning-kopen/renovatieverplichting-voor-residentiele-gebouwen | |
| EPC Opmaakdatum: | 10/10/2025 |
| EPC Geldig tot: | 10/10/2035 |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied met landelijk karakter |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | A |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | A |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |