verkocht
Nieuwbouwwoning met 4 slaapkamers gelegen in het centrum van Koekelare.
Woning
Helaas, dit eigendom is verkocht
Indien u interesse heeft in een gelijkaardig pand, schrijf u dan in op onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van ons recentste aanbod.
Schrijf u inOver deze eigendom
Nieuwbouwwoning met 4 slaapkamers gelegen in het centrum van Koekelare. Woning bestaat uit inkomhal met vestiaireruimte en toilet, woonkamer met bureelhoek en volledig ingerichte keuken en wasplaats. Op de eerste verdieping zijn er 4 slaapkamers en een badkamer. Tevens beschikt deze woning over een aparte garage die toegankelijk is via de tuin achteraan. E-peil 60 - deze nieuwbouwwoning wordt afgewerkt met kwalitatieve materialen (volledig naar de keuze van de klant). (Vg, Wg, Gdv, Gvkr, Vv) (Ref.: 6074)
Algemene info
| Adres: | Moerestraat 36 Koekelare |
| Referentie: | 6074 |
| Vraagprijs: | Verkocht |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Perceeloppervlakte: | 281 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 2015 |
| Algemene staat: | Instapklaar |
Indeling
| Kamers: | 2 |
| Slaapkamers: | 4 |
| Badkamers: | 1 |
| Woonkamer: | 51 m², Woonkamer |
| Keuken: | , Open keuken |
| Garage: | 1 (1 plaats) |
| Garage Types: | Vrijstaand steen |
Comfort
| Busknooppunt: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| School: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Kinderopvang: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Bank: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Ontspanning: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Restaurant: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Raamwerk: | PVC |
| Dak: | Zadeldak |
| Beglazing: | Dubbel |
Wettelijke gegevens
| EPC E-peil: | 60,00 |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Ja |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |