Over deze eigendom
Dit verzorgd duplex-appartement is gelegen in het centrum van Gistel en combineert een rustige woonomgeving met een praktische indeling en aangenaam wooncomfort. Het appartement bevindt zich in een degelijk en goed onderhouden gebouw met rustige bewoners, opgebouwd rond een centrale binnentuin waarop het terras en de leefruimte uitgeven. Hierdoor geniet u van een bijzonder aangename en rustige sfeer, midden in het centrum.
Via de inkomhal bereikt u de ruime en lichtrijke leefruimte met open keuken, die uitgerust is met de nodige toestellen en mooi aansluit op het terras. Verder beschikt deze verdieping over een apart toilet en een praktische wasberging. Op de bovenverdieping bevinden zich twee volwaardige slaapkamers, een ruime overloop die perfect dienst kan doen als bureauhoek en een badkamer met lavabo, toilet en bad met douchemogelijkheid.
Het appartement beschikt over pvc-ramen met HR-beglazing, centrale verwarming op aardgas en een conforme elektrische keuring, wat bijdraagt aan een aangenaam en zorgeloos wooncomfort. Daarnaast is er een gemeenschappelijke fietsenberging aanwezig.
Er bestaat bovendien de mogelijkheid om een ruime garage afzonderlijk aan te kopen. Dankzij de centrale ligging bevinden winkels, horeca, openbaar vervoer en andere voorzieningen zich op wandelafstand.
Een ideale opportuniteit voor wie op zoek is naar een rustig gelegen appartement met veel ruimte, midden in het hart van Gistel.
EPC: 113 kWh/m² - UC: 3868795 ~ Vg, Wg, Gvkr, Gvv, Gmo ~ Ref. MI24840
Jouw adviseurs
Steven Stael
Jordy Lievens
Algemene info
| Adres: | Neerhofstraat 9/0202 Gistel |
| Referentie: | MI24840 |
| Vraagprijs: | € 259.000 |
| Type: | Appartement |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Bewoonbare opp.: | 94 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 2007 |
| Op verdieping: | 2 |
| Algemene staat: | Instapklaar |
Indeling
| Slaapkamers: | 2 (11.50 m², 9.50 m²) |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 2 |
| Woonkamer: | 35 m² |
| Keuken: | 5 m², Open keuken, Ingericht met toestellen |
| Terras: | 6 m² |
| Garage: | 1 (1 plaats) |
| Garage Oppervlakte: | 18 m² |
Comfort
| Snelweg: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Kinderopvang: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | PVC |
| Beglazing: | Hoogrendementsglas |
| Elektriciteit: | Conform tem 2033 |
| Verwarming: | CV-ketel, Aardgas |
| Verwarmd water: | Gas, Gasboiler |
| Isolatie: | Volledig geïsoleerd |
| Lift: | Ja |
| Videofoon: | Ja |
Wettelijke gegevens
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 671 |
| EPC Certificaat Nr.: | Certificaat-20260513-0003868795-RES-1 |
| EPC Index: | 113,00KWh/m²/jaarB |
| EPC Opmaakdatum: | 13/05/2026 |
| EPC Geldig tot: | 13/05/2036 |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Maatregelenregister: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | B |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | B |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |