Dit pand werd 57 keer bekeken in de afgelopen 48h
Over deze eigendom
Gezellig en ruim appartement op eerste verdiep te huur in centrum van Oudenburg. Dit appartement bevat inkom met living en open keuken, 2 slaapkamers, apart toilet berging en badkamer met ligbad en douchemogelijkheid + lavabomeubel.
Centrale verwarming op aardgas - Maandelijkse huurprijs: €820,00 - Onmiddellijk beschikbaar - EPC: 128 kWh/m² - label B - Ref. OU28864.
Jouw adviseurs
Liesbet Saerens
Luna Desmedt
Algemene info
| Adres: | Ettelgemsestraat 5/2 Ettelgem |
| Referentie: | OU28864 |
| Prijs: | € 820/maand |
| Type: | Appartement |
| Beschikbaar vanaf: | Onmiddellijk |
| Ligging: | Stad centrum |
| Huisdieren toegelaten: | Neen |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Op verdieping: | 1 |
| Algemene staat: | Instapklaar |
Indeling
| Slaapkamers: | 2 (11.23 m², 5.75 m²) |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | 27 m², Woonkamer |
| Keuken: | 9 m², Open keuken, Ingericht met toestellen |
| Berging: | 1 m² |
Comfort
| Snelweg: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| School: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Kinderopvang: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | Aluminium |
| Beglazing: | Dubbel |
| Verwarming: | CV-ketel, Aardgas |
| Verwarmd water: | Condensatieketel, Gas |
128 Kwh/m²
F
E
D
C
B
A
A+
Wettelijke gegevens
| EPC Certificaat Nr.: | 20240301-0003160209-RES-1 |
| EPC Index: | 128,00KWh/m²/jaarB |
| EPC Opmaakdatum: | 1/03/2024 |
| EPC Geldig tot: | 1/03/2034 |
| Overstromingsgevoelig: | Niet meegedeeld |
| Overstromingsgebied: | Niet meegedeeld |
| Erfgoed: | Niet meegedeeld |