Dit pand werd 10 keer bekeken in de afgelopen 48h
Ruim lichtrijk 2-slaapkamerappartement te huur gelegen op de Visserskaai te Nieuwpoort Stad.
NieuwpoortKaai 4 0201€ 825 /maand
Plan bezoekmoment
Er zijn geen bezoekmomenten meer beschikbaar.
Over deze eigendom
KIJKDAG zaterdag 02/05/26 van 14u tot 16u (inschrijven via residentievastgoed.be)
Dit ruime lichtrijke appartement (94m²) is gelegen op de prachtige visserskaai te Nieuwpoort. Het appartement bestaat uit een inkom, ruime living met open ingerichte keuken, 2 slaapkamers, badkamer met ligbad en dubbel lavabomeubel, apart toilet en berging. Tevens zijn er 2 terrassen aanwezig (zowel aan de voor- en achterzijde van het gebouw). Lift voorzien in het gebouw. Mogelijkheid om dubbele garage (36m²) (gelijkvloersniveau) bij te huren. Onmiddellijk beschikbaar. Maandelijkse huurprijs: 825 euro + 75 euro syndickosten. EPC: 218 UC: 2053784
Jouw adviseur
Tatiana Ecarnot
Algemene info
| Adres: | Kaai 4/0201 Nieuwpoort |
| Referentie: | NI27483 |
| Prijs: | € 825/maand |
| Type: | Appartement |
| Beschikbaar vanaf: | Onmiddellijk |
| Ligging: | Stad centrum, Aan vaarwater, Kust |
| Bewoonbare opp.: | 70 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1993 |
| Op verdieping: | 2 |
| Algemene staat: | Normaal |
Indeling
| Slaapkamers: | 2 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | 42 m² |
| Keuken: | Ja, Open keuken, Ingericht met toestellen |
| Berging: | 2 m² |
| Terras: | Ja |
| Garage: | 1 |
| Parking: | 2 |
Comfort
| Snelweg: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Tramhalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Kinderopvang: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | PVC |
| Dak: | Zadeldak |
| Gevel: | Baksteen |
| Beglazing: | Dubbel |
| Verwarming: | Elektriciteit |
| Verwarmd water: | Elektrische boiler |
| Lift: | Ja |
| Videofoon: | Ja |
218 Kwh/m²
F
E
D
C
B
A
A+
Wettelijke gegevens
| Kadastrale benaming: | Nieuwpoort / AFD 1 / Sectie B / |
| Kadastrale Nummers: | 67X |
| Kadastrale Oppervlakte: | 94 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 20180427-0002053784-1 |
| EPC Opmaakdatum: | 27/04/2018 |
| EPC Geldig tot: | 27/04/2028 |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |