Dit pand werd 81 keer bekeken in de afgelopen 48h
Over deze eigendom
Zonnig appartement in het centrum van Oudenburg. Dit appartement omvat een lichtrijke woonkamer, open keuken (volledig ingericht met toestellen), berging, apart toilet, 1 slaapkamer en 1 kleinere kamer en badkamer met bad en lavabomeubel. Hiernaast is er ook een terras aanwezig.
Centrale verwarming op aardgas - Maandelijkse huurprijs: €750,00 - Onmiddellijk beschikbaar - EPC: 191 kWh/m² - label B - Ref. OU28865.
- Centrum
Jouw adviseurs
Liesbet Saerens
Luna Desmedt
Algemene info
| Adres: | Ettelgemsestraat 5/3 Oudenburg |
| Referentie: | OU28865 |
| Prijs: | € 750/maand |
| Type: | Appartement |
| Beschikbaar vanaf: | Onmiddellijk |
| Ligging: | In centrum |
| Huisdieren toegelaten: | Neen |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Op verdieping: | 0 |
| Algemene staat: | Normaal |
Indeling
| Slaapkamers: | 2 (12.91 m², 6.48 m²) |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | 28 m² |
| Keuken: | 10 m², Open keuken, Ingericht met toestellen |
| Berging: | 4 m² |
| Balkon: | Ja |
| Terras: | 8 m² |
Comfort
| Snelweg: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| School: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Kinderopvang: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | PVC |
| Beglazing: | Dubbel |
| Verwarming: | Condensatieketel, Aardgas |
| Verwarmd water: | Condensatieketel, Gas |
| Internet: | Ja |
| Rookdetector: | Ja |
| Videofoon: | Ja |
191 Kwh/m²
F
E
D
C
B
A
A+
Wettelijke gegevens
| EPC Certificaat Nr.: | 20240301-0003160268-RES-1 |
| EPC Index: | 191,00KWh/m²/jaarB |
| EPC Opmaakdatum: | 1/03/2024 |
| EPC Geldig tot: | 1/03/2034 |
| Overstromingsgevoelig: | Niet meegedeeld |
| Overstromingsgebied: | Niet meegedeeld |
| Erfgoed: | Niet meegedeeld |