Over deze eigendom
Welkom in de Bremdreef 122, een alleenstaande gerenoveerde woning, idyllisch gelegen in het bosrijke gebied aan het prachtige Bulskampveld in Wingene. Dankzij de vlotte bereikbaarheid en de snelle verbinding naar Oostkamp en Beernem geniet u hier van de perfecte combinatie tussen rust, natuur en bereikbaarheid. De groene omgeving, uitgestrekte wandelpaden en omliggende bossen zorgen elke dag opnieuw voor een heerlijk vakantiegevoel.
Bij het binnenkomen wordt u verwelkomd in de inkomhal. De leefruimte werd recent uitgebreid en baadt dankzij de grote raampartijen en dakramen in het natuurlijke licht. Aansluitend bevindt zich de open keuken, uitgerust met alle toestellen, evenals de gezellige eetplaats met prachtig zicht op de groene tuin.
Via de nachthal, waar zich een gastentoilet en de technische ruimte bevinden, bereikt u de eerste verdieping. Hier vindt u drie slaapkamers, waarvan één met aansluitende dressing. De badkamer is voorzien van een inloopdouche, dubbele lavabo en een tweede toilet.
Ook buiten is deze eigendom een absolute troef. Het is heerlijk vertoeven in de fraai aangelegde voor-en achtertuin met het geluid van fluitende vogeltjes en de wind door de bladeren van de bomen. Verder beschikt de woning over een ruime oprit met plaats voor vier wagens, een praktische carport en een tuinberging.
De vermelde prijs is een richtprijs; elk bod wordt voorgelegd aan de eigenaar, die het recht heeft dit te aanvaarden of te weigeren.
Jouw adviseurs
Jonas Vergracht
Albina Qosa
Algemene info
| Adres: | Bremdreef 122 Wingene |
| Referentie: | TO25031 |
| Vraagprijs: | € 389.000 |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Open huis: | 13/06/2026 van 10:00 tot 12:00 |
| Ligging: | Bosrijke omgeving |
| Perceeloppervlakte: | 337 m² |
| Perceelbreedte: | 15 m |
| Perceeldiepte: | 25 m |
| Bebouwde opp.: | 143 m² |
| Bewoonbare opp.: | 129 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 2001 |
| Renovatiejaar: | 2019 |
| Inhoud: | 432 m³ |
| Gevelbreedte: | 14 m |
| Bouwlagen: | 2 |
| Algemene staat: | Instapklaar |
Indeling
| Slaapkamers: | 3 (18.68 m², 10.22 m², 8.36 m²) |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 2 |
| Woonkamer: | 68 m² |
| Keuken: | Ja, Open keuken, Ingericht met toestellen |
| Terras: | 24 m² |
| Tuin: | 100 m² |
| Tuin breedte: | 15 m |
| Tuin diepte: | 8 m |
| Tuin oriëntatie: | Oost |
| Tuin kwaliteit: | Verzorgd |
| Garage: | 1 (1 plaats) |
| Garage Types: | Carport, Gelijkvloers |
| Garage uitrusting: | Elektrische voorzieningen |
| Parking: | 4 |
| Parking Types: | Privé |
Comfort
| Snelweg: | Ja - op 4000 m tot 5000 m |
| Bushalte: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Winkel: | Ja |
| School: | Ja |
| Kinderopvang: | Ja |
| Bank: | Ja |
| Ontspanning: | Ja |
| Restaurant: | Ja |
| Raamwerk: | Aluminium |
| Dak: | Mansardedak |
| Dakbedekking: | Dakpannen |
| Gevel: | Baksteen |
| Fundering: | In volle grond |
| Beglazing: | Hoogrendementsglas |
| Verwarming: | Andere - Pelletkachel |
| Verwarmd water: | Elektrische boiler |
| Isolatie: | Volledig geïsoleerd |
| Internet: | Ja |
| Rolluiken: | Ja |
| Kabel: | Ja |
| Zonnepanelen: | Ja |
Wettelijke gegevens
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 731 |
| Kadastrale benaming: | Bremdreef 122 Wingene |
| Kadastrale Nummers: | 37018C0112/00H010 |
| Kadastrale Oppervlakte: | 337 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 20260527-0003877705-RES-1 |
| EPC Index: | 277,00KWh/m²/jaarC |
| EPC Opmaakdatum: | 27/05/2026 |
| EPC Geldig tot: | 27/06/2036 |
| Maatregelenregister: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Andere |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | A |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | A |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |