verhuurd
Duplex appartement te huur in Westkerke met garage
Appartement
Helaas, dit eigendom is verhuurd!
Indien u interesse heeft in een gelijkaardig pand, schrijf u dan in op onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van ons recentste aanbod.
Schrijf u inOver deze eigendom
In het centrum van Westkerke vind je dit ruime en aangename duplex appartement, ideaal voor wie rustig en toch centraal wil wonen. De woning beschikt over een lichtrijke leefruimte, een volledig uitgeruste open keuken, twee slaapkamers, een moderne badkamer, apart toilet en extra bergruimte.
Buiten geniet je van een zonnig terras en een private garage, beide inbegrepen in de huurprijs.
Het appartement is instapklaar en voorzien van centrale verwarming op aardgas, dubbele beglazing en duurzame tegelvloeren.
Huurprijs: €780/maand – garage inbegrepen
Algemene info
| Adres: | Westkerksestraat 166/5 Westkerke |
| Referentie: | OU28274 |
| Prijs: | Verhuurd |
| Type: | Appartement |
| Beschikbaar vanaf: | Onmiddellijk |
| Type constructie: | Traditioneel |
Indeling
| Slaapkamers: | 2 |
| Badkamers: | Ja |
| WC: | Ja |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja |
| Terras: | Ja |
Comfort
| Busknooppunt: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Kinderopvang: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | Hout |
| Beglazing: | Dubbel |
| Verwarming: | CV-ketel |
Wettelijke gegevens
| EPC Certificaat Nr.: | 20240418-0003217645-Res1 |
| EPC Index: | C |
| EPC Opmaakdatum: | 18/04/2024 |
| EPC Geldig tot: | 18/04/2034 |
| Overstromingsgevoelig: | Niet meegedeeld |
| Overstromingsgebied: | Niet meegedeeld |
| Erfgoed: | Niet meegedeeld |