verhuurd
Gelijkvloers appartement met 2 slaapkamers te huur Westkerke
Benedenwoning
Helaas, dit eigendom is verhuurd!
Indien u interesse heeft in een gelijkaardig pand, schrijf u dan in op onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van ons recentste aanbod.
Schrijf u inOver deze eigendom
Nieuwbouw appartement te huur nabij centrum van Westkerke. Gelijkvloers appartement beschikt over een inkom, ruime woonkamer met open keuken (ingericht met kwalitatieve toestellen), aparte berging, 2 slaapkamers, badkamer met douche en lavabomeubel, apart toilet en terras.
Verwarming op aardgas - Maandelijkse huurprijs 710,00 euro + 25,00 euro gemeenschappelijke kosten - Private autostaanplaats inbegrepen - Gemeenschappelijke fietsen- en afvalberging aanwezig - Beschikbaar vanaf 01/10/2025 - EPC: 119 kWh/m² - REF: OU27728
Algemene info
| Adres: | Oude Brugseweg 1/00.01 Westkerke |
| Referentie: | OU27728 |
| Prijs: | Verhuurd |
| Type: | Benedenwoning |
| Beschikbaar vanaf: | Onmiddellijk |
| Ligging: | In centrum, Aan rustige weg, Gemeente |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Op verdieping: | 0 |
| Algemene staat: | Instapklaar |
| Totale kosten: | € 25/maand |
Indeling
| Slaapkamers: | 2 (6.07 m², 10.69 m²) |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | 25 m², Woonkamer |
| Keuken: | 11 m², Open keuken, Ingericht met toestellen |
| Terras: | Ja |
| Parking: | 1 |
| Parking Types: | Privé |
Comfort
| Snelweg: | Ja - op 4000 m tot 5000 m |
| Busknooppunt: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| School: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Kinderopvang: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Bank: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | PVC |
| Dak: | Zadeldak |
| Dakbedekking: | Dakpannen |
| Gevel: | Baksteen |
| Beglazing: | Dubbel |
| Verwarming: | CV-ketel, Aardgas |
| Internet: | Ja |
| Rookdetector: | Ja |
| Parlofoon: | Ja |
| Videofoon: | Ja |
119 Kwh/m²
F
E
D
C
B
A
A+
Wettelijke gegevens
| EPC Certificaat Nr.: | 35014-G-3652/2013/EP00028/A001/D01/SD005 |
| EPC Opmaakdatum: | 17/12/2017 |
| Overstromingsgevoelig: | Niet meegedeeld |
| Overstromingsgebied: | Niet meegedeeld |
| Erfgoed: | Niet meegedeeld |