Over deze eigendom
Welkom in de Oostendestraat 135/3, een instapklaar appartement gelegen op de tweede verdieping (met lift) in het centrum van Torhout. In de nabije omgeving bevinden zich supermarkten, scholen, ziekenhuizen, een sportcomplex en nog zoveel meer!
Het appartement verwelkomt u via de inkomhal met gastentoilet. De lichtrijke leefruimte geniet van veel natuurlijke lichtinval en sluit naadloos aan op de eetplaats, die op haar beurt toegang biedt tot het eerste zongerichte terras. Aansluitend bevindt zich de halfopen keuken, voorzien van toestellen en een handige berging. Verder beschikt het appartement over twee volwaardige slaapkamers met toegang tot het tweede terras, alsook een ruime badkamer uitgerust met een dubbele lavabo en instapdouche.
Een extra troef van dit appartement is de aanwezigheid van een garage. Geen gedoe meer met parkeren op straat: uw wagen staat veilig en droog in uw eigen garage.
Kortom, dit appartement biedt de perfecte combinatie van comfort, stijl en gemak. Aarzel niet en neem vandaag nog contact op voor meer informatie of een bezoek ter plaatse.
De vermelde prijs is een richtprijs, elk bod hoger of lager dan deze prijs wordt voorgelegd aan de eigenaar die zich het recht voorbehoudt om dit te aanvaarden of te weigeren
Neem voorsprong met een vrijblijvende schatting via:
www.residentievastgoed.be/gratisonlineschatten
Jouw adviseurs
Jonas Vergracht
Albina Qosa
Algemene info
| Adres: | Oostendestraat 135/3 Torhout |
| Referentie: | TO25021 |
| Vraagprijs: | € 289.000 |
| Type: | Appartement |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Open huis: | 06/06/2026 van 10:00 tot 12:00 |
| Ligging: | In centrum |
| Perceelbreedte: | 13,5 m |
| Perceeldiepte: | 24 m |
| Bebouwde opp.: | 265 m² |
| Bewoonbare opp.: | 82 m² |
| Type constructie: | Beton |
| Bouwjaar: | 2000 |
| Inhoud: | 254 m³ |
| Gevelbreedte: | 13,5 m |
| Bouwlagen: | 3 |
| Op verdieping: | 2 |
| Algemene staat: | Instapklaar |
Indeling
| Slaapkamers: | 2 (13.71 m², 9.65 m²) |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | 33 m², Woonkamer |
| Keuken: | 5 m², Open keuken, Ingericht met toestellen |
| Berging: | 2 m² |
| Terras: | 5 m² |
| Tuin: | 4,68 m² |
| Tuin breedte: | 5,04 m |
| Tuin diepte: | 0,93 m |
| Tuin oriëntatie: | Noord-Oost |
| Garage: | 1 (1 plaats) |
| Garage Oppervlakte: | 17 m² |
| Garage Types: | Vrijstaand steen, Gelijkvloers |
Comfort
| Snelweg: | Ja - op 4000 m tot 5000 m |
| Treinstation: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Treinhalte: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja |
| School: | Ja |
| Kinderopvang: | Ja |
| Bank: | Ja |
| Ontspanning: | Ja |
| Restaurant: | Ja |
| Raamwerk: | PVC |
| Dak: | Zadeldak |
| Dakbedekking: | Dakpannen |
| Gevel: | Baksteen |
| Fundering: | In volle grond |
| Beglazing: | Dubbel |
| Elektriciteit: | dubbelvoudig tarief |
| Verwarming: | Elektriciteit |
| Verwarmd water: | Elektrische boiler |
| Isolatie: | Volledig geïsoleerd |
| Internet: | Ja |
| Rolluiken: | Ja - manueel |
| Zonnewering: | Ja - elektrisch |
| Videofoon: | Ja |
Wettelijke gegevens
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 813 |
| Kadastrale benaming: | Oostendestraat 135/3 Torhout |
| Kadastrale Nummers: | 1008N P0007/ 1008P P0006 |
| EPC Certificaat Nr.: | 20230301-0002825075-RES-1 |
| EPC Index: | 220,00KWh/m²/jaarC |
| EPC Opmaakdatum: | 10/03/2023 |
| EPC Geldig tot: | 10/03/2033 |
| Maatregelenregister: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | A |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | A |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |