KIJKDAG zaterdag 16/05 van 14u tot 16u, op afspraak!
TorhoutKorenbloemstraat 82 lot 2Over deze eigendom
Welkom in de Korenbloemstraat 83, een prachtige nieuwbouwwoning met landelijk zicht in Torhout. De woning geniet van een vlotte verbinding naar Ruddervoorde, Torhout en de autosnelweg, alsook is deze gelegen in nabijheid van scholen en openbaar vervoer.
De woning verwelkomt u in de inkomhal met gastentoilet. De leefruimte is lichtrijk en geniet van prachtig zicht op de groene omgeving. Aansluitend is er een kwalitatief afgewerkte keuken voorzien van alle toestellen. Uiterst praktisch is de wasplaats en inpandige garage, ideaal als opbergplaats of om uw wagen veilig te stationeren. Op de eerste verdieping zijn er drie slaapkamers waarvan één met dressing , een apart toilet, een bergruimte/bureau en een ingerichte badkamer voorzien van ligbad, inloopdouche en dubbele lavabo.
De buitenomgeving is magnifiek, een netjes aangelegd terras met diepe tuin met zicht op de velden. Alsook is er een oprit om uw wagen te parkeren.
Warm geworden van deze energiezuinige woning? Contacteer ons vandaag nog voor meer informatie of een bezoek ter plaatse.
Huurprijs: €1.195 - Beschikbaarheid: onmiddelijk
- Verzicht
Jouw adviseurs
Jonas Vergracht
Albina Qosa
Algemene info
| Adres: | Korenbloemstraat 82/lot 2 Torhout |
| Referentie: | TO25022 |
| Prijs: | € 1.195 |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | Onmiddellijk |
| Open huis: | 16/05/2026 van 14:00 tot 16:00 |
| Ligging: | Landelijk |
| Perceeloppervlakte: | 537 m² |
| Perceelbreedte: | 11 m |
| Perceeldiepte: | 50 m |
| Bebouwde opp.: | 88 m² |
| Bewoonbare opp.: | 130 m² |
| Type constructie: | Beton |
| Bouwjaar: | 2024 |
| Inhoud: | 326 m³ |
| Gevelbreedte: | 8 m |
| Bouwlagen: | 2 |
| Algemene staat: | Luxe-afwerking |
Indeling
| Slaapkamers: | 3 (11.89 m², 11.52 m², 11.52 m²) |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 2 |
| Woonkamer: | 33 m², Woonkamer |
| Keuken: | 11 m², Open keuken, Ingericht met toestellen |
| Tuin: | 355 m² |
| Tuin breedte: | 11 m |
| Tuin diepte: | 35 m |
| Tuin oriëntatie: | Noord |
| Tuin kwaliteit: | Normaal |
| Garage: | 1 (1 plaats) |
| Garage Oppervlakte: | 16 m² |
| Garage Types: | Inpandig, Gelijkvloers, Elektrische poort |
| Garage uitrusting: | Elektrische voorzieningen, Water voorzieningen |
| Parking: | 1 |
| Parking Types: | Privé |
Comfort
| Snelweg: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Treinstation: | Ja - op 4000 m tot 5000 m |
| Bushalte: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Winkel: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| School: | Ja - op 3000 m tot 4000 m |
| Kinderopvang: | Ja - op 3000 m tot 4000 m |
| Bank: | Ja - op 3000 m tot 4000 m |
| Ontspanning: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Restaurant: | Ja - op 3000 m tot 4000 m |
| Raamwerk: | Draai-/kiepramen, PVC |
| Dak: | Plat dak |
| Gevel: | Baksteen |
| Beglazing: | Hoogrendementsglas |
| Verwarming: | CV-ketel, Hoogrendementsketel, Aardgas |
| Verwarmd water: | Condensatieketel, Hoogrendementsketel, Gas |
| Isolatie: | Volledig geïsoleerd |
| Internet: | Ja |
| Kabel: | Ja |
Wettelijke gegevens
| Kadastrale Oppervlakte: | 537 m² |
| EPC E-peil: | 30,00 |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Ja |
| Maatregelenregister: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied met landelijk karakter |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | A |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | A |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |