Over deze eigendom
Welkom in de Korenbloemstraat 113A te Torhout, waar deze verzorgde halfopen bebouwing u een ideale combinatie biedt van rust en bereikbaarheid. De woning is gelegen in een landelijke omgeving, met een vlotte verbinding naar het centrum van Torhout, Baliebrugge en de autosnelweg. EPC label C, asbestveilig en een conforme elektrische installatie!(geen renovatieplicht)
Interessante investeringsopportuniteit: bij aankoop blijven de huidige eigenaars voorlopig in de woning wonen als huurders, voor een af te spreken periode. Dit biedt u als koper een stabiele en zorgeloze huuropbrengst, met garantie op goed onderhoud van de woning. (huurprijs na aankoop op aanvraag)
Daarnaast is er een voorkooprecht voor de naastliggende woning, wat naar de toekomst uitbreidingsmogelijkheden of projectmogelijkheden biedt.
Bij het binnenkomen wordt u verwelkomd in een ruime inkomhal die toegang biedt tot de lichtrijke leefruimte. De woon- en eetkamer genieten dankzij de grote raampartijen van een aangename lichtinval.
De praktische keuken is uitgerust en beschikt over voldoende werk- en bergruimte, ingebouwde toestellen en een aansluitende berging.
In de woning zijn er drie slaapkamers, met de mogelijkheid tot het creëren van een vierde kamer. Verder zijn er twee badkamers aanwezig, wat zorgt voor extra comfort.
Buiten geniet u van een onderhoudsvriendelijke tuin waar het aangenaam vertoeven is. Daarnaast beschikt de woning over een ruime garage en een praktische werkplaats met overdekt terras — ideaal voor opslag, hobby of ontspanning.
- Verzicht
Jouw adviseurs
Jonas Vergracht
Albina Qosa
Algemene info
| Adres: | Korenbloemstraat 113/A Torhout |
| Referentie: | TO24819 |
| Vraagprijs: | € 289.000 |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | In overleg |
| Ligging: | Landelijk |
| Perceeloppervlakte: | 617 m² |
| Perceelbreedte: | 23,08 m |
| Perceeldiepte: | 26,24 m |
| Bebouwde opp.: | 259 m² |
| Bewoonbare opp.: | 144 m² |
| Type constructie: | Beton |
| Bouwjaar: | 1983 |
| Inhoud: | 610 m³ |
| Gevelbreedte: | 17,24 m |
| Bouwlagen: | 1 |
| Algemene staat: | Normaal |
Indeling
| Slaapkamers: | 3 (15.74 m², 12.05 m², 12.35 m²) |
| Badkamers: | 2 |
| WC: | 2 |
| Bureau: | 2 |
| Woonkamer: | 24 m², Woonkamer |
| Keuken: | 11 m², Gesloten keuken, Ingericht met toestellen |
| Bijkeuken: | 4 m² |
| Berging: | 3 m² |
| Terras: | 82 m² |
| Wasplaats: | 6 m² |
| Tuin: | 117 m² |
| Tuin breedte: | 23,38 m |
| Tuin diepte: | 12,9 m |
| Tuin oriëntatie: | Zuid-Oost |
| Tuin kwaliteit: | Normaal |
| Garage: | 1 (1 plaats) |
| Garage Oppervlakte: | 38 m² |
| Garage Types: | Vrijstaand steen |
| Garage uitrusting: | Elektrische voorzieningen |
| Parking: | 4 |
| Parking Types: | Privé |
Comfort
| Snelweg: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Treinstation: | Ja - op 4000 m tot 5000 m |
| Treinhalte: | Ja - op 4000 m tot 5000 m |
| Busknooppunt: | Ja - op 4000 m tot 5000 m |
| Winkel: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| School: | Ja - op 3000 m tot 4000 m |
| Kinderopvang: | Ja - op 3000 m tot 4000 m |
| Bank: | Ja - op 4000 m tot 5000 m |
| Ontspanning: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Restaurant: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Raamwerk: | PVC |
| Dak: | Zadeldak |
| Dakbedekking: | Dakpannen |
| Gevel: | Baksteen |
| Beglazing: | Hoogrendementsglas |
| Verwarming: | Condensatieketel, Warmtepomp |
| Verwarmd water: | Condensatieketel |
| Isolatie: | Dakisolatie, Muurisolatie |
| Airco: | Ja |
| Internet: | Ja |
| Kabel: | Ja |
| Zonnepanelen: | Ja - 12 stuks |
Wettelijke gegevens
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 743 |
| Kadastrale benaming: | 31522 TORHOUT 2 AFD |
| Kadastrale Nummers: | D89/00N P0000 |
| Kadastrale Oppervlakte: | 617 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 20260225-0003811178-RES-1 |
| EPC Index: | 269,00KWh/m²/jaarC |
| EPC Opmaakdatum: | 25/02/2026 |
| EPC Geldig tot: | 25/02/2036 |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Ja |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Maatregelenregister: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied met landelijk karakter |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | A |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | A |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |