Over deze eigendom
Kijkdag op zaterdag 16/05 - op afspraak!
Gelegen in het gegeerde Sint-Michiels, op wandelafstand van winkels, scholen en het station, met een vlotte verbinding naar de E40 en op slechts 2,5 km van de Grote Markt, bevindt zich deze verzorgde open bebouwing op een perceel van 362 m². Op het gelijkvloers geniet u van een inkomhal, een lichtrijke leefruimte , een eetplaats met aansluitend een ingerichte keuken en een volledig vernieuwde veranda met prachtig zicht op de tuin. De recent aangelegde tuin met optimale zonoriëntatie vormt een heerlijke plek om in alle rust te ontspannen. Op de eerste verdieping beschikt de woning over 3 volwaardige slaapkamers en een badkamer die aansluit op de master bedroom. Extra troeven: de gevel werd volledig vernieuwd, waarbij de muren geïsoleerd werden, alsook het dak werd vernieuwd en geïsoleerd. Met een EPC label D (geen renovatieplicht) is dit een solide en instapklare gezinswoning. Een ideale combinatie van comfort, ligging en charme!
De vermelde prijs is een richtprijs. Elk bod hoger of lager dan de vermelde prijs wordt overgemaakt aan de eigenaar die zich het recht voorbehoudt om dit al dan niet te aanvaarden. Ref.BR00339 (Gvg, Wg, Gmo, Gvkr, Gvv)
Jouw adviseurs
Tessa Huygebaert
Sebastiaan Buzeijn
Algemene info
| Adres: | Spoorwegstraat 36 Sint-Michiels |
| Referentie: | BR00339 |
| Vraagprijs: | € 495.000 |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Open huis: | 16/05/2026 van 10:00 tot 12:00 |
| Perceeloppervlakte: | 362 m² |
| Perceelbreedte: | 10,3 m |
| Perceeldiepte: | 31,6 m |
| Bewoonbare opp.: | 144 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1949 |
| Renovatiejaar: | 2020 |
| Bouwlagen: | 1 |
Indeling
| Slaapkamers: | 3 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | 31 m² |
| Keuken: | 7 m² |
| Kelder: | 21 m² |
| Tuin: | Ja |
| Tuin oriëntatie: | Zuid-West |
| Tuin kwaliteit: | Verzorgd |
| Parking: | 1 |
Comfort
| Snelweg: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Treinstation: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Treinhalte: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Busknooppunt: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Bushalte: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Winkel: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Kinderopvang: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Bank: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Ontspanning: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Restaurant: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Raamwerk: | Hout |
| Dak: | Zadeldak - 18 cm geïsoleerd |
| Gevel: | Baksteen |
| Beglazing: | Dubbel |
| Elektriciteit: | Niet conform |
| Verwarming: | Gaskachels, Aardgas |
| Verwarmd water: | Condensatieketel, Elektrische boiler |
| Isolatie: | Dakisolatie, Muurisolatie |
| Internet: | Ja |
Wettelijke gegevens
| EPC Certificaat Nr.: | 20200211-0002241486-RES-3 |
| EPC Index: | D |
| Totaal verbruik: | 339,00KWh/jaar |
| EPC Opmaakdatum: | 11/02/2020 |
| EPC Geldig tot: | 28/01/2030 |
| Voorkooprecht: | Ja |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |