Over deze eigendom
Ontdek deze alleenstaande bungalow in een rustige woonwijk in het centrum van Oudenburg, gelegen op een mooi perceel van 804 m².
Wie wil genieten van een woning waarbij alle kamers en faciliteiten zich op het gelijkvloers bevinden is in de Grietlaan 7 aan het juiste adres!
De woning biedt een praktische indeling met een inkomhal en gastentoilet, een lichtrijke leefruimte met houtcassette en een ruime keuken met eetplaats die uitgeeft op het aangelegd terras. Verder zijn er drie volwaardige slaapkamers en een recent vernieuwde badkamer (2024) met inloopdouche en dubbele lavabo.
De garage werd omgevormd tot een polyvalente ruimte met wasvoorzieningen, hier kan je een extra kamer, hobbyruimte of ruimte voor zelfstandige activiteit inrichten. Via de zoldertrap kom je op de ruime zolder met onderdak
Energetisch is deze vrijstaande bungalow een topper:
-Conforme elektrische installatie.
-EPC-score van 173 kWh/m² (label B).
-Asbestveilig
-Centrale verwarming op aardgas
Buiten geniet u van een zonnige zeer ruime tuin met terras, oprit en praktische bergruimtes.
Deze woning gelegen in hartje Oudenburg bevindt zich op wandelafstand van alle winkels, scholen, openbaar vervoer. Via de wandelpaadjes kan je makkelijker en vaak sneller dan met de wagen je verplaatsen naar het centrum van Oudenburg of naar de speeltuintjes in de buurt.
Een ideale woning voor wie rustig en centraal wil wonen met alle comfort op het gelijkvloers.
Interesse? Contacteer ons voor een bezoek!
De vermelde prijs is een richtprijs; elk bod wordt voorgelegd aan de eigenaar, die het recht heeft dit te aanvaarden of te weigeren.
Neem voorsprong met een vrijblijvende schatting via:
www.residentievastgoed.be/gratisonlineschatten
Jouw adviseurs
Jordy Maesen
Tim Colpaert
Algemene info
| Adres: | Grietlaan 7 Oudenburg |
| Referentie: | OU28743 |
| Vraagprijs: | € 429.000 |
| Type: | Bungalow |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Ligging: | Aan rustige weg |
| Perceeloppervlakte: | 804 m² |
| Perceelbreedte: | 16 m |
| Perceeldiepte: | 50 m |
| Bewoonbare opp.: | 160 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1977 |
| Algemene staat: | Normaal |
Indeling
| Slaapkamers: | 3 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | 26 m² |
| Keuken: | 27 m², Open keuken, Ingericht met toestellen |
| Berging: | 4 m² |
| Zolder: | 78 m² |
| Terras: | 50 m² |
| Tuin: | 429 m² |
| Tuin breedte: | 15,6 m |
| Tuin diepte: | 27,5 m |
| Tuin oriëntatie: | Zuid-West |
| Tuin kwaliteit: | Normaal |
| Garage: | 1 |
| Garage Oppervlakte: | 25 m² |
| Garage Types: | Inpandig |
| Garage uitrusting: | Elektrische voorzieningen, Water voorzieningen |
| Parking: | 2 |
| Parking Types: | Privé |
Comfort
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Kinderopvang: | Ja |
| Bank: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Raamwerk: | Aluminium |
| Dak: | Zadeldak |
| Gevel: | Baksteen |
| Beglazing: | Hoogrendementsglas |
| Verwarming: | CV-ketel, Aardgas |
| Verwarmd water: | Gasboiler |
| Isolatie: | Dakisolatie, Muurisolatie |
| Rolluiken: | Ja |
| Zonnepanelen: | Ja - 6 |
Wettelijke gegevens
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 825 |
| Kadastrale Oppervlakte: | 804 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 20260427-0003856855-RES-1 |
| EPC Index: | 173,00KWh/m²/jaarB |
| EPC Opmaakdatum: | 27/04/2026 |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Ja |
| Maatregelenregister: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | C |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | B |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |