verhuurd
Gelijkvloers appartement met twee slaapkamers in Oudenburg
Benedenwoning
Helaas, dit eigendom is verhuurd!
Indien u interesse heeft in een gelijkaardig pand, schrijf u dan in op onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van ons recentste aanbod.
Schrijf u inOver deze eigendom
Dit gelijkvloers appartement in Oudenburg bevat een ruime leefruimte met keuken, inkomhal met apart toilet en toegang tot twee slaapkamers. Vanuit beide slaapkamers is er de toegang tot het terras met tuin en buitendouche. Hiernaast is er vanuit de badkamer toegang tot de technische ruimte/ wasruimte.
Centrale verwarming op aardgas - Maandelijkse huurprijs: €705,00 - Maandelijkse gemeenschappelijke kost: €35,00 - Onmiddellijk beschikbaar - EPC: 118 kWh/(m² jaar) - label B - Ref.OU28783.
Algemene info
| Adres: | Westkerksestraat 22/00.01 Oudenburg |
| Referentie: | OU28783 |
| Prijs: | Verhuurd |
| Type: | Benedenwoning |
| Beschikbaar vanaf: | Onmiddellijk |
| Ligging: | In centrum |
| Bewoonbare opp.: | 82 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Algemene staat: | Normaal |
| Totale kosten: | € 35/maand |
Indeling
| Slaapkamers: | 2 (10.26 m², 13.93 m²) |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | 30 m² |
| Keuken: | 8 m² |
| Berging: | 4 m² |
| Terras: | Ja |
| Tuin: | 59,23 m² |
Comfort
| Snelweg: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Kinderopvang: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Restaurant: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Raamwerk: | PVC |
| Beglazing: | Hoogrendementsglas |
| Verwarming: | Condensatieketel, Aardgas |
| Internet: | Ja |
| Rookdetector: | Ja |
| Parlofoon: | Ja |
118 Kwh/m²
F
E
D
C
B
A
A+
Wettelijke gegevens
| EPC Certificaat Nr.: | 20260403-0003840677-RES-1 |
| EPC Index: | 118,00KWh/m²/jaarB |
| EPC Opmaakdatum: | 3/04/2026 |
| EPC Geldig tot: | 3/04/2036 |
| Overstromingsgevoelig: | Niet meegedeeld |
| Overstromingsgebied: | Niet meegedeeld |
| Erfgoed: | Niet meegedeeld |