Over deze eigendom
In Roksem, deelgemeente van Oudenburg, bevindt zich deze moderne en perfect afgewerkte nieuwbouwwoning (bouwjaar 2023).
Indeling:
Bij het betreden van de woning komt u in de inkomhal met vestiairekast en gastentoilet. De lichtrijke leefruimte met grote raampartijen en schuifraam geeft uit op het terras en zorgt voor een aangename woonbeleving. Aansluitend bevindt zich de open, volledig uitgeruste keuken met kookeiland – aansluitend is er de inpandige garage met alle technieken alsook voldoende ruimte voor wasmachine en eventuele droogkast.
Op de eerste verdieping vindt u maar liefst vier volwaardige slaapkamers, perfect voor een gezin of voor wie extra ruimte wenst voor een bureau of hobbykamer. De badkamer is stijlvol ingericht en beschikt over zowel een ligbad als een inloopdouche. Daarnaast is er nog een apart toilet en een praktische berging waar het ventilatiesysteem D in opgeborgen zit.
De volledig geschilderde en instapklare woning is voorzien van alle moderne comfort: Centrale verwarming op aardgas, ventilatiesysteem type D, 8 zonnepanelen, conforme elektriciteit en een combinatie van stads- en regenwater. De inpandige garage met automatische poort zorgt voor extra gemak. De oprit biedt tevens parkeerplaats voor twee wagens.
Het gunstige E-peil zorgt ervoor dat je nog 2 jaar van de vrijstelling van onroerende voorheffing geniet – een mooie extra besparing bovenop de energiezuinigheid van deze woning.
Gelegen in een rustige, kindvriendelijke buurt en toch vlot bereikbaar, is dit de ideale thuisbasis voor wie comfortabel en energiezuinig wil wonen.
Interesse? Contacteer ons en plan uw bezoek in!
Jouw adviseurs
Charlotte De Blauwe
Robbe De Soete
Algemene info
| Adres: | Speltstraat 16 Oudenburg |
| Referentie: | OU28691 |
| Vraagprijs: | € 449.000 |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Ligging: | Landelijk, In woonwijk, Aan rustige weg |
| Perceeloppervlakte: | 207 m² |
| Perceelbreedte: | 7,3 m |
| Perceeldiepte: | 27 m |
| Bebouwde opp.: | 80 m² |
| Bewoonbare opp.: | 153 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 2023 |
| Gevelbreedte: | 7,3 m |
| Bouwlagen: | 2 |
| Algemene staat: | Instapklaar |
Indeling
| Slaapkamers: | 4 (10.87 m², 10.8 m², 12.14 m², 11.9 m²) |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 2 |
| Woonkamer: | 31 m², Woonkamer |
| Keuken: | 12 m², Open keuken, Ingericht met toestellen |
| Berging: | 4 m² |
| Terras: | Ja |
| Tuin: | 89 m² |
| Tuin oriëntatie: | Zuid-West |
| Tuin kwaliteit: | Verzorgd |
| Garage: | 1 (1 plaats) |
| Garage Oppervlakte: | 17 m² |
| Garage Types: | Inpandig, Gelijkvloers, Elektrische poort |
| Garage uitrusting: | Elektrische voorzieningen, Water voorzieningen |
| Parking: | 2 |
| Parking Types: | Privé |
Comfort
| Snelweg: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Busknooppunt: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Bushalte: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Winkel: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| School: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Kinderopvang: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Bank: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Raamwerk: | PVC |
| Dak: | Plat dak |
| Dakbedekking: | Andere |
| Gevel: | Baksteen |
| Fundering: | In volle grond |
| Beglazing: | Hoogrendementsglas |
| Verwarming: | CV-ketel, Vloerverw. geheel, Aardgas |
| Verwarmd water: | Gas |
| Isolatie: | Volledig geïsoleerd |
| Internet: | Ja |
| Zonnepanelen: | Ja - 8 |
Wettelijke gegevens
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 609 |
| Kadastrale Oppervlakte: | 207 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 35014-G-OMV_2021031959/ep13942/A001/D17/SD001 |
| EPC Index: | 20,00KWh/m²/jaarA |
| EPC Opmaakdatum: | 19/08/2024 |
| EPC Geldig tot: | 19/08/2034 |
| EPC E-peil: | 13,00 |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Ja |
| Maatregelenregister: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woonuitbreidingsgebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | A |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | A |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |