Over deze eigendom
In het rustige en aangename Zandvoorde bevindt zich deze verzorgde halfopen bebouwing op een perceel van 449 m². De woning werd gebouwd in 2004 en combineert een praktische indeling met energiezuinig comfort, wat zich vertaalt in een gunstig EPC-label B. Dankzij de conforme elektriciteit en de aanwezigheid van 20 zonnepanelen met groenestroomcertificaten tot 2032 is deze woning bovendien helemaal klaar voor de toekomst.
De woning is als volgt ingedeeld:
Via de inkom heb je toegang tot het gastentoilet en de lichtrijke leefruiimte. Aanpalend is er een keuken voorzien van alle nodige toestellen. Verder beschikt het gelijkvloers over een praktische berging met aansluiting voor wasmachine en technische voorzieningen. De veranda zorgt voor extra ruimte waarop je volop kan genieten van de tuin.
Op de eerste verdieping bevinden zich drie volwaardige slaapkamers en een ruime badkamer uitgerust met dubbele lavabo, douchecabine, ligbad en tweede toilet. Via de nachthal bereikt u tevens de geïsoleerde zolder, die extra bergruimte biedt.
Buiten geniet u van een zonnige, volledig omheinde tuin met terras waar het heerlijk vertoeven is. De ruime oprit met doorsteek naar achter biedt plaats aan meerdere wagens en leidt naar de garage met elektrische poort.
Deze instapklare woning is ideaal voor wie op zoek is naar ruimte, comfort en energiezuinig wonen in een rustige omgeving. Zandvoorde is gegeerd omwille van zijn vlotte verbinding naar zowel Oostende als Brugge, Gent, ...
Meer info of een bezoek? Contacteer ons!
De vermelde prijs is een richtprijs; elk bod, zowel hoger als lager, wordt voorgelegd aan de eigenaar, die zich het recht voorbehoudt dit te aanvaarden of te weigeren.
Neem voorsprong met een vrijblijvende en gratis schatting van uw eigendom via:
www.residentievastgoed.be/gratisonlineschatten
- Centrum
Jouw adviseurs
Jordy Maesen
Charlotte De Blauwe
Algemene info
| Adres: | Zandvoordedorpstraat 71 Oostende |
| Referentie: | OU28778 |
| Vraagprijs: | € 379.000 |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | In overleg |
| Perceeloppervlakte: | 449 m² |
| Perceelbreedte: | 11 m |
| Perceeldiepte: | 40 m |
| Bebouwde opp.: | 85 m² |
| Bewoonbare opp.: | 144 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 2004 |
| Gevelbreedte: | 7 m |
| Bouwlagen: | 2 |
| Algemene staat: | Instapklaar |
Indeling
| Slaapkamers: | 3 (8.91 m², 14.88 m², 10.15 m²) |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 2 |
| Woonkamer: | 33 m², Woonkamer |
| Keuken: | 13 m², Open keuken, Ingericht met toestellen |
| Berging: | 7 m² |
| Zolder: | 15 m² |
| Veranda: | 17 m² |
| Terras: | Ja |
| Tuin: | 364 m² |
| Tuin oriëntatie: | Oost |
| Tuin kwaliteit: | Verzorgd |
| Garage: | 1 (1 plaats) |
| Garage Oppervlakte: | 23 m² |
| Garage Types: | Vrijstaand hout, Elektrische poort |
| Garage uitrusting: | Elektrische voorzieningen |
| Parking: | 3 |
| Parking Types: | Privé |
Comfort
| Snelweg: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Busknooppunt: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Kinderopvang: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | Draai-/kiepramen, PVC |
| Dak: | Zadeldak |
| Dakbedekking: | Dakpannen |
| Gevel: | Baksteen |
| Fundering: | In volle grond |
| Beglazing: | Hoogrendementsglas |
| Verwarming: | Aardgas |
| Verwarmd water: | Gas |
| Isolatie: | Volledig geïsoleerd |
| Internet: | Ja |
| Zonnepanelen: | Ja - 20 |
Wettelijke gegevens
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 614 |
| Kadastrale Oppervlakte: | 449 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 20250508-0003596241-RES-1 |
| EPC Index: | 160,00KWh/m²/jaarB |
| EPC Opmaakdatum: | 8/05/2025 |
| EPC Geldig tot: | 8/05/2035 |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Ja |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Maatregelenregister: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | B |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | B |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |