Over deze eigendom
In de Vuurtorenwijk bevindt zich deze gesloten bebouwing met garage, zonnige tuin en tal van mogelijkheden voor wie op zoek is naar een renovatieproject met potentieel. Dankzij de solide basis, de ruime zolderverdieping en de praktische indeling vormt deze woning de ideale kans voor handige kopers of investeerders.
De woning beschikt op het gelijkvloers over een inkomhal, apart toilet, een lichtrijke leefruimte en een keuken met doorgang naar de tuin. De ruime garage en kelderberging bieden extra opslagruimte en praktisch comfort. Via de tuin geniet u bovendien van een zijdelingse uitweg.
Op de eerste verdieping bevinden zich twee volwaardige slaapkamers en een badkamer uitgerust met lavabo, zitbad en toilet. De geïsoleerde zolderverdieping met dampscherm biedt extra mogelijkheden en kan mits verdere afwerking ingericht worden naar wens.
Bent u op zoek naar een woning die u volledig naar eigen smaak kan renoveren op een interessante locatie in Oostende? Dan is de woning zeker een bezoek waard!
Jouw adviseurs
Jordy Maesen
Tim Colpaert
Algemene info
| Adres: | Francis Verestraat 87 Oostende |
| Referentie: | OU28698 |
| Vraagprijs: | € 185.000 |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Ligging: | In woonwijk |
| Perceeloppervlakte: | 179 m² |
| Perceelbreedte: | 5,8 m |
| Perceeldiepte: | 30,8 m |
| Bebouwde opp.: | 55 m² |
| Bewoonbare opp.: | 170 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1949 |
| Gevelbreedte: | 5,8 m |
| Bouwlagen: | 3 |
| Algemene staat: | Te renoveren |
Indeling
| Slaapkamers: | 3 (9.87 m², 10.97 m², 29.54 m²) |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 2 |
| Woonkamer: | 29 m², Woonkamer |
| Keuken: | 10 m², Gesloten keuken, Ingericht met toestellen |
| Berging: | 12 m² |
| Zolder: | Ja |
| Tuin: | Ja |
| Tuin oriëntatie: | Zuid-Oost |
| Tuin kwaliteit: | Verwaarloosd |
| Garage: | 1 (2 plaatsen) |
| Garage Oppervlakte: | 37 m² |
| Garage Types: | Inpandig, Gelijkvloers |
| Garage uitrusting: | Elektrische voorzieningen, Water voorzieningen |
| Parking: | 1 |
| Parking Types: | Privé |
Comfort
| Snelweg: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Treinstation: | Ja - op 4000 m tot 5000 m |
| Treinhalte: | Ja - op 4000 m tot 5000 m |
| Busknooppunt: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Tramknooppunt: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Bushalte: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Tramhalte: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Winkel: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| School: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Kinderopvang: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Bank: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Ontspanning: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Restaurant: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Raamwerk: | Hout |
| Dak: | Zadeldak |
| Dakbedekking: | Dakpannen |
| Gevel: | Baksteen |
| Fundering: | In volle grond |
| Beglazing: | Enkel, Dubbel |
| Verwarming: | CV-ketel, Gashaard, Aardgas |
Wettelijke gegevens
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 535 |
| Kadastrale Oppervlakte: | 179 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 20260521-0003874732-RES-1 |
| EPC Index: | 434,00KWh/m²/jaarE |
| Deze eigendom kan onderhevig zijn aan de renovatieverplichting die door de Vlaamse overheid wordt opgelegd voor residentiële gebouwen. Consulteer voor meer informatie de website van het Vlaams Energie- en Klimaatagentschap via https://www.vlaanderen.be/een-woning-kopen/renovatieverplichting-voor-residentiele-gebouwen | |
| EPC Opmaakdatum: | 21/05/2026 |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Neen |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Maatregelenregister: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |