Rijwoning met veel potentieel op centrale ligging
GistelCanadalaan 51Over deze eigendom
Deze op te frissen rijwoning biedt een uitstekende opportuniteit voor wie op zoek is naar een woning met potentieel die volledig naar eigen smaak kan worden ingericht. Dankzij de praktische indeling, de ruime zolderverdieping en de ontsluiting langs de achterzijde vormt deze eigendom een interessante basis voor zowel gezinnen als handige Harry's.
Via de inkomhal komt u terecht in de ruime leefruimte met plaats voor een gezellige zit- en eetruimte. Aansluitend bevindt zich de keuken en veranda, die zorgt voor extra lichtinval en een mooie overgang naar de buitenruimte. Verder beschikt het gelijkvloers over een badkamer met bad, lavabo en toilet, evenals een praktische buitenberging.
Op de verdieping bevinden zich twee volwaardige slaapkamers en een extra kamer die perfect kan dienen als bureau, kinderkamer of dressing. Een grote troef van deze woning is de ruime zolder, bereikbaar via een vaste trap, die tal van extra mogelijkheden biedt voor bijkomende kamers, hobbyruimte of stockage.
De woning behaalt een gunstig EPC-label waardoor er geen renovatieverplichting van toepassing is. Dankzij de achterliggende ontsluiting geniet u bovendien van extra praktische toegankelijkheid.
Bent u op zoek naar een woning met mogelijkheden op een betaalbaar budget, waar u uw eigen woonideeën volledig tot leven kunt brengen? Dan is deze woning zeker een bezoek waard.
Bezoeken mogelijk tijdens de KIJKDAG 13.06 van 14u tot 16u op afspraak.
Neem voorsprong met een vrijblijvende en gratis schatting van uw eigendom via:
http://www.residentievastgoed.be/gratisonlineschatten
EPC: 273 kWh/m² - UC: 3843631 ~ Vg, Wg, Gvkr, Gvv, Gmo ~ Ref. MI24900
- Centrum
Jouw adviseurs
Steven Stael
Jordy Lievens
Algemene info
| Adres: | Canadalaan 51 Gistel |
| Referentie: | MI24900 |
| Vraagprijs: | € 210.000 |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Open huis: | 13/06/2026 van 14:00 tot 16:00 |
| Ligging: | In centrum, Stad, Stad centrum, In woonwijk, Aan rustige weg |
| Perceeloppervlakte: | 130 m² |
| Perceelbreedte: | 5,5 m |
| Perceeldiepte: | 24,5 m |
| Bewoonbare opp.: | 137 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1967 |
| Gevelbreedte: | 5,5 m |
| Algemene staat: | Te renoveren |
Indeling
| Slaapkamers: | 4 (12.50 m², 12 m², 5 m², 27 m²) |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | 25 m² |
| Keuken: | 8 m², Gesloten keuken, Ingericht zonder toestellen |
| Terras: | 60 m² |
| Tuin: | Ja |
| Tuin oriëntatie: | Noord |
| Tuin kwaliteit: | Normaal |
Comfort
| Snelweg: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Kinderopvang: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | PVC |
| Beglazing: | Hoogrendementsglas |
| Verwarming: | Gaskachels, Aardgas |
| Verwarmd water: | Gasboiler |
| Isolatie: | Dakisolatie |
Wettelijke gegevens
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 314 |
| EPC Certificaat Nr.: | 20260410-0003843631-RES-2 |
| EPC Index: | 273,00KWh/m²/jaarC |
| EPC Opmaakdatum: | 10/04/2026 |
| EPC Geldig tot: | 10/04/2036 |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Maatregelenregister: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | B |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | B |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |