Over deze eigendom
Dit charmante en bijzonder lichtrijke appartement bevindt zich op een unieke ligging aan de Zeedijk van Middelkerke en geniet van prachtige vergezichten die zelden voorkomen. Naast een zijdelings zeezicht biedt het appartement een adembenemend panoramisch uitzicht over het hinterland, met vergezichten tot onder meer de IJzertoren, de heuvels van het Heuvelland en de omliggende kerktorens. Dankzij de hoge ligging en het gezellige terras geniet u hier bovendien de hele dag van zon en rust. Het appartement werd doorheen de jaren smaakvol gerenoveerd en praktisch ingericht, waardoor elke ruimte optimaal benut wordt. De leefruimte baadt in het licht dankzij de hoekligging en sluit mooi aan op de open keuken, die voorzien is van alle nodige comfort. Verder beschikt het appartement over een volwaardige slaapkamer met ingemaakte kasten en een moderne badkamer met douche, lavabo en toilet.
Daarnaast beschikt het appartement over een privatieve kelderberging en een gemeenschappelijke fietsenstalling. De geplande gevelrenovatie zal het gebouw bovendien een duurzame en eigentijdse uitstraling geven, wat een extra meerwaarde betekent voor de toekomst.
Een ideale eigendom als tweede verblijf, investering of compacte woonst aan zee, waar licht, uitzicht en locatie perfect samenkomen.
EPC: 450 kWh/m² - UC: 3767473 ~ Vg, Wg, Gvkr, Gvv, Gmo ~ Ref. MI24550
- Centrum
- Verzicht
- Zeezicht
Jouw adviseurs
Steven Stael
Jordy Lievens
Algemene info
| Adres: | Zeedijk 199-B/901 Middelkerke |
| Referentie: | MI24550 |
| Vraagprijs: | € 195.000 |
| Type: | Appartement |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Bewoonbare opp.: | 38 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1984 |
| Op verdieping: | 9 |
| Algemene staat: | Normaal |
Indeling
| Slaapkamers: | 1 (9 m²) |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | 18 m² |
| Keuken: | Ja, Open keuken, Ingericht met toestellen |
| Kelder: | 1 m² |
| Terras: | 3 m² |
| Tuin oriëntatie: | Zuid-West |
Comfort
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Tramhalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Kinderopvang: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | Hout |
| Beglazing: | Dubbel |
| Verwarming: | Elektriciteit |
| Verwarmd water: | Elektriciteit |
| Lift: | Ja |
Wettelijke gegevens
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 542 |
| EPC Certificaat Nr.: | 20251229-0003767473-RES-1 |
| EPC Index: | 450,00KWh/m²/jaarE |
| Deze eigendom kan onderhevig zijn aan de renovatieverplichting die door de Vlaamse overheid wordt opgelegd voor residentiële gebouwen. Consulteer voor meer informatie de website van het Vlaams Energie- en Klimaatagentschap via https://www.vlaanderen.be/een-woning-kopen/renovatieverplichting-voor-residentiele-gebouwen | |
| EPC Opmaakdatum: | 29/12/2025 |
| EPC Geldig tot: | 29/12/2035 |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Maatregelenregister: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | A |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | A |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |