Dit pand werd 1 keer bekeken in de afgelopen 48h
verkocht
Prachtige woning in een oase van rust en groen op 2090 m²
Woning
Helaas, dit eigendom is verkocht
Indien u interesse heeft in een gelijkaardig pand, schrijf u dan in op onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van ons recentste aanbod.
Schrijf u inOver deze eigendom
Prachtige woning in een oase van rust en groen op 2090 m². Woning ingedeeld met oa. Living met veranda en open keuken, 2 slaapkamers, apart toilet, badkamer, berging, kelder en carport. Deze mooie gerenoveerde woning is omgeven door een prachtige tuin met visvijver. Een echte aanrader! EPC: 588 kWh/m². UC: 1954847 (Vg, Ag, Gvkr, Gdv, Gvv) (Ref.: 7371)
Algemene info
| Adres: | Lavendee 19 Koekelare |
| Referentie: | 7371 |
| Vraagprijs: | Op aanvraag |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Perceeloppervlakte: | 2.090 m² |
| Perceelbreedte: | 25 m |
| Perceeldiepte: | 75 m |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Renovatiejaar: | 1997 |
| Algemene staat: | Instapklaar |
Indeling
| Slaapkamers: | 2 (16 m², 0 m²) |
| Badkamers: | 1 |
| Woonkamer: | 65 m², Woonkamer |
| Keuken: | 12 m², Open keuken, Ingericht met toestellen |
| Tuin: | 1.750 m² |
| Tuin oriëntatie: | Zuid |
| Tuin kwaliteit: | Verzorgd |
| Parking: | 1 |
Comfort
| Bushalte: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Winkel: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| School: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Kinderopvang: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Bank: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Ontspanning: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Restaurant: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Raamwerk: | PVC |
| Beglazing: | Dubbel |
| Verwarming: | Elektriciteit |
| Verwarmd water: | Elektrische boiler |
| Isolatie: | Dakisolatie |
588 Kwh/m²
F
E
D
C
B
A
A+
Wettelijke gegevens
| Kadastrale Oppervlakte: | 2.090 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 1954847 |
| Deze eigendom kan onderhevig zijn aan de renovatieverplichting die door de Vlaamse overheid wordt opgelegd voor residentiële gebouwen. Consulteer voor meer informatie de website van het Vlaams Energie- en Klimaatagentschap via https://www.vlaanderen.be/een-woning-kopen/renovatieverplichting-voor-residentiele-gebouwen | |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Neen |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Agrarisch gebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |