KIJKDAG ZATERDAG 6/6/26 VAN 10U TOT 12U (inschrijven via residentievastgoed.be)
KlerkenStokstraat 51Over deze eigendom
UITZONDERLIJKE KANS: Instapklare open bebouwing op 1.551 m² met prachtig vrij uitzicht te Klerken!
Op zoek naar ruimte, rust én het comfort van volledig gelijkvloers wonen? Deze uitstekend onderhouden open bebouwing combineert een toplocatie met een royaal perceel. De woning beschikt over een lichtrijke leefruimte met ingerichte keuken, 3 volwaardige slaapkamers, een badkamer en een apart toilet. De gigantische zolder biedt de mogelijkheid om extra slaapkamers of een hobbyruimte te creëren!
De absolute troeven:
- Prachtig vrij uitzicht: Geniet van een weids gevoel
- Zuidwest-gerichte droomtuin: Een zongericht paradijs waar u optimaal geniet van lichte en lange zomeravonden.
- Instapklaar & energiezuinig: Perfect onderhouden en uitgerust met een HR-topketel (aardgas), hoogrendementsglas met rolluiken én 16 zonnepanelen (2018).
- Vrijstaande garage & wasplaats: Voorzien van een automatische sectionaalpoort en een praktische, aanpalende wasplaats.
KIJKDAG ZATERDAG 6/6/26 VAN 10U TOT 12U (inschrijven via residentievastgoed.be)
"De vermelde prijs is een richtprijs. Elk bod wordt overgemaakt aan de eigenaar, die zich het recht voorbehoudt het bod al dan niet te aanvaarden."
Jouw adviseurs
Sam De Hantsetters
Dries Six
Algemene info
| Adres: | Stokstraat 51 Klerken |
| Referentie: | DI00067 |
| Vraagprijs: | € 349.000 |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Open huis: | 06/06/2026 van 10:00 tot 12:00 |
| Perceeloppervlakte: | 1.551 m² |
| Perceelbreedte: | 25 m |
| Perceeldiepte: | 60 m |
| Bebouwde opp.: | 267 m² |
| Bewoonbare opp.: | 163 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1983 |
| Renovatiejaar: | 2024 |
| Gevelbreedte: | 13,26 m |
| Bouwlagen: | 1 |
Indeling
| Slaapkamers: | 3 (14 m², 13 m², 12.8 m²) |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | 40 m², Woonkamer |
| Keuken: | 15 m², Gesloten keuken, Ingericht met toestellen |
| Berging: | 6 m² |
| Zolder: | 104 m² |
| Veranda: | 11 m² |
| Terras: | Ja |
| Wasplaats: | 15 m² |
| Tuin: | 1.284 m² |
| Tuin oriëntatie: | Zuid-West |
| Tuin kwaliteit: | Verzorgd |
| Garage: | 3 |
| Parking: | 1 |
Comfort
| Raamwerk: | Hout |
| Dak: | Zadeldak |
| Dakbedekking: | Dakpannen |
| Gevel: | Baksteen |
| Fundering: | In volle grond |
| Beglazing: | Dubbel, Hoogrendementsglas |
| Verwarming: | CV-ketel, Condensatieketel, Aardgas |
| Verwarmd water: | Condensatieketel, Gas |
| Rolluiken: | Ja - Elektrisch |
| Zonnepanelen: | Ja - 16 |
Wettelijke gegevens
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 424 |
| Kadastrale Oppervlakte: | 1.551 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 20260105-0003769406-RES-1 |
| EPC Index: | 330,00KWh/m²/jaarD |
| EPC Opmaakdatum: | 5/01/2026 |
| EPC Geldig tot: | 5/01/2036 |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Maatregelenregister: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Agrarisch gebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Mogelijk overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | C |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | C |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |