Gezinswoning met ruime tuin
GistelBrugse baan 68Over deze eigendom
Deze charmante halfopen woning is gelegen op een mooi perceel en biedt een verrassend ruime indeling met tal van mogelijkheden voor wie op zoek is naar een gezellige gezinswoning met karakter. Dankzij de aangename ruimtes, praktische indeling en grote tuin vormt dit pand de ideale thuis voor gezinnen of kandidaat-kopers die graag een woning verder naar eigen smaak willen inrichten.
Via de inkomhal komt u terecht in de leefruimte met gezellige zithoek en eetplaats. Verder bevindt er zich de ruime keuken, uitgerust met de nodige toestellen en voldoende plaats om comfortabel te koken en te genieten van het dagelijkse gezinsleven. Op het gelijkvloers vindt u verder een badkamer met douche en lavabo, een apart toilet, een praktische berging, extra tuinberging en een garage. De woning beschikt bovendien over een kelderruimte, ideaal voor extra stockage.
Op de eerste verdieping bevinden zich twee volwaardige slaapkamers en een extra kamer die perfect kan dienen als bureau, dressing of kinderkamer. De tweede verdieping werd ingericht als hobbyruimte, maar kan een ruime derde slaapkamer worden.
Buiten geniet u van een aangename tuin met voldoende ruimte om te ontspannen, te spelen of gezellig samen te komen met familie en vrienden.
Bent u benieuwd naar de mogelijkheden van deze woning? Kom dan zeker langs tijdens de KIJKDAG 6 juni en ontdek zelf de charme, ruimte en het potentieel van deze eigendom. Bezoeken zijn mogelijk op afspraak.
EPC: 479 kWh/m² - UC:3870898 ~ Vg, Wg, Gvv, Gvrk, Gmo ~ Ref. MI24642
Jouw adviseurs
Steven Stael
Jordy Lievens
Algemene info
| Adres: | Brugse baan 68 Gistel |
| Referentie: | MI24642 |
| Vraagprijs: | € 325.000 |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Open huis: | 06/06/2026 van 14:00 tot 16:00 |
| Perceeloppervlakte: | 713 m² |
| Perceelbreedte: | 8 m |
| Perceeldiepte: | 90 m |
| Bewoonbare opp.: | 182 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1952 |
| Gevelbreedte: | 6 m |
Indeling
| Slaapkamers: | 3 (33 m², 16 m², 13 m²) |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | 33 m² |
| Keuken: | 17 m², Gesloten keuken, Ingericht met toestellen |
| Kelder: | 7 m² |
| Terras: | 50 m² |
| Tuin: | 400 m² |
| Tuin breedte: | 8 m |
| Tuin diepte: | 50 m |
| Tuin oriëntatie: | Zuid |
| Tuin kwaliteit: | Normaal |
| Garage: | 1 |
| Parking: | 3 |
| Parking Types: | Privé |
Comfort
| Snelweg: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Kinderopvang: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Ontspanning: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Restaurant: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Raamwerk: | PVC |
| Beglazing: | Dubbel |
| Verwarming: | Airconditioning, Gaskachels, Aardgas, Elektriciteit |
| Verwarmd water: | Gas, Geiser |
| Isolatie: | Dakisolatie |
| Airco: | Ja |
Wettelijke gegevens
| EPC Certificaat Nr.: | Certificaat-20260516-0003870898-RES-1 |
| EPC Index: | 479,00KWh/m²/jaarE |
| Deze eigendom kan onderhevig zijn aan de renovatieverplichting die door de Vlaamse overheid wordt opgelegd voor residentiële gebouwen. Consulteer voor meer informatie de website van het Vlaams Energie- en Klimaatagentschap via https://www.vlaanderen.be/een-woning-kopen/renovatieverplichting-voor-residentiele-gebouwen | |
| EPC Opmaakdatum: | 16/05/2026 |
| EPC Geldig tot: | 16/05/2036 |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Maatregelenregister: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | A |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | A |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |