verkocht
Open bebouwing met LOODS (230 m²) te Diksmuide op 1025m².
Woning
Helaas, dit eigendom is verkocht
Indien u interesse heeft in een gelijkaardig pand, schrijf u dan in op onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van ons recentste aanbod.
Schrijf u inOver deze eigendom
Instapklare open bebouwing met LOODS (230 m²) te Beerst op 1025m² . Het gelijkvloers bestaat uit inkom, woonkamer, eetkamer, ingerichte keuken, lichtrijke veranda, wasplaats, bureelruimte en kelder. Op het verdiep zijn 4 ruime slaapkamers, een badkamer en een zolder aanwezig. Goed onderhouden tuin rondom woning. Zonnepanelen aan 450 € / certificaat. EPC: 527 UC: 1700414 (Ref. 5146)
Algemene info
| Adres: | Wijnendalestraat 23 Diksmuide |
| Referentie: | 9991 |
| Vraagprijs: | Verkocht |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Ligging: | Voorstad |
| Perceeloppervlakte: | 1.025 m² |
| Perceelbreedte: | 20 m |
| Perceeldiepte: | 46 m |
| Bebouwde opp.: | 375 m² |
| Bewoonbare opp.: | 251 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1955 |
| Renovatiejaar: | 1990 |
| Gevelbreedte: | 12,5 m |
| Bouwlagen: | 2 |
| Algemene staat: | Instapklaar |
Indeling
| Slaapkamers: | 4 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 2 |
| Bureau: | 1 |
| Woonkamer: | 50 m² |
| Keuken: | 15 m² |
| Zolder: | 55 m² |
| Kelder: | 17 m² |
| Veranda: | 9 m² |
| Wasplaats: | 7 m² |
| Tuin: | 650 m² |
| Tuin breedte: | 20 m |
| Tuin diepte: | 46 m |
| Tuin oriëntatie: | Noord |
| Tuin kwaliteit: | Normaal |
| Garage: | 1 |
| Garage Oppervlakte: | 220 m² |
| Garage Types: | Vrijstaand steen |
Comfort
| Raamwerk: | Hout |
| Dak: | Zadeldak |
| Gevel: | Baksteen |
| Beglazing: | Dubbel |
| Verwarming: | Stookolie |
| Verwarmd water: | Elektrische boiler |
| Isolatie: | Dakisolatie |
| Rolluiken: | Ja |
| Zonnepanelen: | Ja |
526 Kwh/m²
F
E
D
C
B
A
A+
Wettelijke gegevens
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 798 |
| Kadastrale benaming: | Diksmuide / AFD 4 / Beerst / Sectie B |
| Kadastrale Nummers: | 401I |
| Kadastrale Oppervlakte: | 1.025 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 20141205-0001712407-1 |
| Deze eigendom kan onderhevig zijn aan de renovatieverplichting die door de Vlaamse overheid wordt opgelegd voor residentiële gebouwen. Consulteer voor meer informatie de website van het Vlaams Energie- en Klimaatagentschap via https://www.vlaanderen.be/een-woning-kopen/renovatieverplichting-voor-residentiele-gebouwen | |
| EPC Opmaakdatum: | 5/12/2014 |
| EPC Geldig tot: | 5/12/2024 |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Neen |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |