verkocht
Villa met mogelijkheden op rustige ligging in De Haan op 700m²!
Villa
Helaas, dit eigendom is verkocht
Indien u interesse heeft in een gelijkaardig pand, schrijf u dan in op onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van ons recentste aanbod.
Schrijf u inOver deze eigendom
Villa met mogelijkheden op rustige ligging op 700m²! Ingericht met : zonnige living met leefveranda, keuken, 2/3 slpks, badkamer, ruime garage. Tevens zolder over gehele opp. met mogelijkheden! Rustige en ruime ZW-gerichte tuin met berging.EPC: 415 kWh/m² - UC: 1819304.(Gvv, Gvkr, Gdv) - (Ref.5967).
Algemene info
| Adres: | Heidebloemlaan 17 De Haan |
| Referentie: | 5967s |
| Vraagprijs: | Verkocht |
| Type: | Villa |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Ligging: | Vrij uitzicht, Landelijk, In woonwijk, Kust |
| Perceeloppervlakte: | 700 m² |
| Perceelbreedte: | 21 m |
| Perceeldiepte: | 30 m |
| Bebouwde opp.: | 126 m² |
| Bewoonbare opp.: | 130 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1978 |
| Gevelbreedte: | 14 m |
| Algemene staat: | Te renoveren |
Indeling
| Slaapkamers: | 2 (0 m², 0 m²) |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 2 |
| Woonkamer: | 28 m², Woonkamer |
| Keuken: | 9 m² |
| Tuin: | Ja |
| Tuin oriëntatie: | Zuid-West |
| Garage: | 1 |
| Garage Types: | Inpandig, Gelijkvloers |
| Parking: | 2 |
| Parking Types: | Privé |
Comfort
| Comfort: | Digitale tv |
| Kindvriendelijk: | Ja |
| Snelweg: | Ja |
| Treinstation: | Ja - op 4000 m tot 5000 m |
| Treinhalte: | Ja - op 4000 m tot 5000 m |
| Busknooppunt: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Tramknooppunt: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Tramhalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Kinderopvang: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | Hout |
| Dak: | Zadeldak |
| Gevel: | Baksteen |
| Fundering: | In volle grond |
| Verwarming: | Condensatieketel - Nieuwe ketel |
415 Kwh/m²
F
E
D
C
B
A
A+
Wettelijke gegevens
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 1.127 |
| Kadastrale benaming: | De Haan,1ste afd., Sectie: D |
| Kadastrale Nummers: | 270 E20 |
| Kadastrale Oppervlakte: | 700 m² |
| Deze eigendom kan onderhevig zijn aan de renovatieverplichting die door de Vlaamse overheid wordt opgelegd voor residentiële gebouwen. Consulteer voor meer informatie de website van het Vlaams Energie- en Klimaatagentschap via https://www.vlaanderen.be/een-woning-kopen/renovatieverplichting-voor-residentiele-gebouwen |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |