2 slaapkamer appartement met groot terras, garage en open uitzicht op groen
Helaas, dit eigendom is verkocht
Indien u interesse heeft in een gelijkaardig pand, schrijf u dan in op onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van ons recentste aanbod.
Schrijf u inOver deze eigendom
Zoek je een instapklaar appartement met veel ruimte, een groot terras en een praktische indeling? Dan is dit appartement zeker het bekijken waard. Je komt binnen via een inkomhal met tegelvloer. Er is een apart toilet en een technische ruimte met cv-ketel (Vaillant, 2019), ventilatiesysteem D, waterontharder en aansluiting voor een wasmachine.
De leefruimte is licht en ruim en sluit aan op een open keuken in U-vorm, uitgerust met oven, vaatwasser, frigo, diepvries en dubbele spoelbak met filter voor drinkwater. Via de woonkamer heb je toegang tot een groot betegeld terras van ongeveer 70 m², met buitenverlichting en een stopcontact. De tuin wordt onderhouden door de syndicus.
Er zijn twee slaapkamers met tegelvloer en ventilatie, en een badkamer met ligbad, douche, lavabo en spiegelkast. Verder is er een aparte berging in het appartement, en een privatieve garage met elektrische sectionale poort en twee stopcontacten (optioneel aan te kopen). Je kan ook gebruikmaken van de gemeenschappelijke fietsenberging (plaats voor twee fietsen per appartement).
Een goed onderhouden en praktisch ingedeeld appartement met veel buitenruimte en degelijke voorzieningen.
Algemene info
| Adres: | Aalscholverstraat 69/00.01 Bredene |
| Referentie: | OU27601 |
| Vraagprijs: | Verkocht |
| Type: | Benedenwoning |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Ligging: | Vrij uitzicht, Landelijk, Aan rustige weg, Kust |
| Bewoonbare opp.: | 91 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 2019 |
| Op verdieping: | 0 |
| Algemene staat: | Instapklaar |
Indeling
| Slaapkamers: | 2 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | 37 m², Woonkamer |
| Keuken: | 11 m², Open keuken, Ingericht met toestellen |
| Terras: | 74 m² |
| Tuin oriëntatie: | Zuid |
| Tuin kwaliteit: | Fraai aangelegd |
| Garage: | 1 |
Comfort
| Snelweg: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Treinstation: | Ja - op 3000 m tot 4000 m |
| Treinhalte: | Ja - op 3000 m tot 4000 m |
| Busknooppunt: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Tramknooppunt: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Bushalte: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Tramhalte: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Winkel: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| School: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Kinderopvang: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Ontspanning: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Restaurant: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Raamwerk: | PVC |
| Dak: | Plat dak |
| Gevel: | Baksteen |
| Beglazing: | Driedubbel |
| Verwarming: | CV-ketel, Vloerverw. geheel, Condensatieketel, Aardgas |
| Verwarmd water: | Gas |
| Isolatie: | Volledig geïsoleerd |
| Mech. ventilatie : | Ja - D |
Wettelijke gegevens
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 848 |
| EPC Certificaat Nr.: | 35002-G-DBA_2017040777/EP18348/A002/D01/SD005 |
| EPC Index: | 74,00KWh/m²/jaarA |
| EPC Opmaakdatum: | 15/07/2020 |
| EPC Geldig tot: | 15/07/2030 |
| EPC E-peil: | 38,00 |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Ja |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |