verkocht
Halfopen bebouwing met 4 slaapkamers op 230 m² te Bovekerke
Woning
Helaas, dit eigendom is verkocht
Indien u interesse heeft in een gelijkaardig pand, schrijf u dan in op onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van ons recentste aanbod.
Schrijf u inOver deze eigendom
Halfopen bebouwing met 4 slaapkamers op 230 m² te Bovekerke. Woning is ingedeeld met inkomhal, woonkamer, keuken, garage met sectionale poort en wasplaats. Op de eerste verdieping zijn er 4 slaapkamers en badkamer. Laag beschrijf mogelijk! Zolder is geïsoleerd! EPC: 536 kWh/m² - UC: 1889456 (Vg, Wg, Gdv, Gvkr, Gvv) (Ref.: 5994)
Algemene info
| Adres: | Vladslostraat 6 Bovekerke |
| Referentie: | 5994 |
| Vraagprijs: | Verkocht |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Perceeloppervlakte: | 230 m² |
| Bewoonbare opp.: | 177 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1969 |
| Bouwlagen: | 2 |
| Algemene staat: | Normaal |
Indeling
| Slaapkamers: | 4 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | Ja |
| Woonkamer: | 32 m², Woonkamer |
| Keuken: | 11 m², Gesloten keuken, Ingericht met toestellen |
| Garage: | 1 (1 plaats) |
Comfort
| Snelweg: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Busknooppunt: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Bushalte: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Winkel: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| School: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Kinderopvang: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Bank: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Ontspanning: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Restaurant: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Raamwerk: | PVC |
| Dak: | Zadeldak |
| Beglazing: | Dubbel |
| Verwarming: | Pelletkachel |
| Isolatie: | Dakisolatie |
536 Kwh/m²
F
E
D
C
B
A
A+
Wettelijke gegevens
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 485 |
| Kadastrale Oppervlakte: | 230 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 20160826-0001889456-1 |
| Deze eigendom kan onderhevig zijn aan de renovatieverplichting die door de Vlaamse overheid wordt opgelegd voor residentiële gebouwen. Consulteer voor meer informatie de website van het Vlaams Energie- en Klimaatagentschap via https://www.vlaanderen.be/een-woning-kopen/renovatieverplichting-voor-residentiele-gebouwen | |
| EPC Opmaakdatum: | 26/08/2016 |
| EPC Geldig tot: | 26/08/2026 |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |