Over deze eigendom
Karaktervol opbrengsteigendom met 4 appartementen op topligging in een zijstraat van de Grote Markt van Blankenberge, op wandelafstand van het centrum en het strand. Dit gebouw van 1899 is gelegen op een perceel van 189 m² en omvat vier vergunde appartementen met een totale bewoonbare oppervlakte van ca. 370 m².
Interessante investeringsopportuniteit met directe huuropbrengst: de twee gelijkvloerse appartementen en het appartement op de tweede verdieping zijn momenteel verhuurd. Het ruime appartement op de eerste verdieping (128 m²) is momenteel in eigen gebruik. Het gebouw beschikt over centrale verwarming op aardgas (individueel per appartement), PVC-ramen met dubbele beglazing, conforme elektrische keuringen voor alle appartementen en alle units zijn bovendien ook asbestveilig.
Er is momenteel geen syndicus, wat resulteert in beperkte gemeenschappelijke kosten. De appartementen bieden een gevarieerde indeling met lichtrijke leefruimtes, meerdere slaapkamers, functionele keukens, terrassen en degelijke afwerking met tegel- en laminaatvloeren. Extra troeven zijn het royale zonneterras bij appartement 0101 en de gunstige EPC-scores, waarbij 3 van de 4 entiteiten geen renovatieplicht hebben.
Met een sterke ligging nabij winkels, horeca, openbaar vervoer en zee, combineert dit eigendom charme, rendement en potentieel. Ideaal voor investeerders of voor wie wonen en verhuren wil combineren in een centraal gelegen opbrengsteigendom aan de Belgische kust.
Neem voorsprong met een vrijblijvende en gratis schatting van uw eigendom via:
http://www.residentievastgoed.be/gratisonlineschatten
Jouw adviseurs
Laïni De Ly
Xelle Schillewaert
Algemene info
| Adres: | Consciencestraat 36 Blankenberge |
| Vraagprijs: | € 1.059.000 |
| Type: | Appartement |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Ligging: | In centrum, Stad, Stad centrum, Residentieel, Kust |
| Perceeloppervlakte: | 189 m² |
| Bewoonbare opp.: | 370 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1899 |
| Renovatiejaar: | 2013 |
| Algemene staat: | Normaal |
Indeling
| Slaapkamers: | 8 |
| Badkamers: | 4 |
| WC: | 4 |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja |
| Kelder: | Ja |
| Garage: | 1 |
| Garage Types: | Inpandig |
| Garage uitrusting: | Elektrische voorzieningen |
Comfort
| Treinstation: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Tramhalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja |
| School: | Ja |
| Kinderopvang: | Ja |
| Bank: | Ja |
| Ontspanning: | Ja |
| Restaurant: | Ja |
| Raamwerk: | PVC |
| Beglazing: | Dubbel |
| Verwarming: | CV-ketel, Aardgas |
Wettelijke gegevens
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 2.708 |
| Kadastrale Oppervlakte: | 189 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | Certificaat-20250813-0003663925-RES-1 |
| EPC Index: | 269,00KWh/m²/jaarC |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |