verkocht
Landelijk gelegen VILLA met uitstraling!
Villa
Helaas, dit eigendom is verkocht
Indien u interesse heeft in een gelijkaardig pand, schrijf u dan in op onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van ons recentste aanbod.
Schrijf u inOver deze eigendom
Landelijk gelegen VILLA met uitstraling en zonnige tuin in het mooie Zuienkerke! Kindvriendelijke omgeving, in een gezellig dorp tussen Blankenberge en Brugge! Indeling: inkom met gastentoilet, lichtrijke en ruime living met zicht en toegang naar de tuin met tuinhuis, open en geïnstalleerde keuken, wasberging, garage. Op het verdiep: 2 slpks waarvin 1 met dressing, badkamer (oa design bad en inloopdouche, wc, lavabo). Elektriciteit: CONFORM! EPC: 242 kWh/m² - UC: 1747904. (Wglk, Gvkr, Gvv) - (Ref.7818).
Algemene info
| Adres: | Blankenbergsedijk 9/A Zuienkerke |
| Referentie: | 7818 |
| Vraagprijs: | Verkocht |
| Type: | Villa |
| Beschikbaar vanaf: | In overleg |
| Ligging: | Landelijk, Aan rustige weg |
| Perceeloppervlakte: | 340 m² |
| Perceeldiepte: | 21 m |
| Bebouwde opp.: | 100 m² |
| Bewoonbare opp.: | 200 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1995 |
| Gevelbreedte: | 11 m |
| Algemene staat: | Instapklaar |
Indeling
| Slaapkamers: | 2 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 2 |
| Woonkamer: | 56 m² |
| Keuken: | 13 m², Open keuken, Ingericht met toestellen |
| Tuin: | Ja |
| Tuin oriëntatie: | Zuid-Oost |
| Tuin kwaliteit: | Verzorgd |
| Garage: | 16 |
| Parking: | Ja |
| Parking Types: | Gratis |
Comfort
| Kindvriendelijk: | Ja |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Kinderopvang: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | PVC, Hout |
| Gevel: | Baksteen |
| Fundering: | In volle grond |
| Beglazing: | Dubbel, Hoogrendementsglas |
| Verwarming: | CV-ketel |
| Verwarmd water: | Gasboiler |
242 Kwh/m²
F
E
D
C
B
A
A+
Wettelijke gegevens
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 761 |
| EPC Certificaat Nr.: | 20150406-0001747904-1 |
| EPC Opmaakdatum: | 6/04/2015 |
| EPC Geldig tot: | 6/04/2025 |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied met landelijk karakter |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |